HBO Max szykuje serialową kontynuację "Seksu w wielkim mieście" pod tytułem "...And Just Like That". Na razie zaplanowano dziesięć półgodzinnych odcinków, które mają pokazywać, jak Carrie (Sarah-Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis) w okolicach pięćdziesiątki radzą sobie z życiem i przyjaźnią. IndieWire podaje, że do świętej trójcy, w której zabraknie uwielbianej przez widzów Samanthy (Kim Cattrall), dołączy Che Diaz.
Sara Ramírez, która zagra Diaz, w 2016 roku zrobiła coming out jako osoba niebinarna i używa zaimków "she/they". Do granej przez nią w "...And Just Like That" postaci bohaterowie będą się zwracać per "they/them" (na końcu tekstu wyjaśniamy, jak to wygląda w języku polskim). Che Diaz zawodowo zajmuje się stand-upem i prowadzi podcast, w którym często pojawia się Carrie. Jak zapowiada HBO Max, Che to "wielka osobowość z wielkim sercem, niewybrednym poczuciem humoru i progresywnymi, ludzkimi poglądami na role płci".
Producent wykonawczy serialu Michael Patrick King napisał w oświadczeniu, że cała ekipa pracująca przy "...And Just Like That" jest "niezwykle podekscytowana, że tak dynamiczna i utalentowana aktorka jak Sara Ramírez dołączyła do rodziny 'Seksu w wielkim mieście'. King dodaje: "Sara jest jedyna w swoim rodzaju, czuje się tak samo dobrze w rolach komediowych, jak i w dramatycznych - jesteśmy podekscytowani, że możemy z nią stworzyć nową postać do naszego serialu".
"Seks w wielkim mieście" miał premierę w 1998 roku (scenariusz powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem), odcinki były pokazywane w HBO do 2004 roku. W 2008 i dwa lata później można było oglądać w kinach filmy o Carrie i jej przyjaciółkach. "...And Just Like That" ukaże się prawdopodobnie pod koniec tego roku lub początkiem nadchodzącego.
W języku polskim w kontekście osób niebinarnych nie mamy wypracowanego jednego, konkretnego uzusu. Jedną z możliwości jest stosowanie znaku zastępującego, np. "pisałxm" lub "pisał_m". Często używa się też rodzaju neutralnego ("pisałom", "ono pisało") lub form męskich i żeńskich na zmianę. Więcej o zaimkach niebinarnych możesz przeczytać na zaimki.pl.