Netflix i nowa "Szkoła dla elity". Produkcja wyjaśni niezakończone wątki z trzeciego sezonu

Netflix poinformował w swoich mediach społecznościowych o powstaniu nowej produkcji "Szkoła dla elity - krótkie historie". Ma ona wyjaśnić wszystkie wątki, które nie zostały zakończone w trzecim sezonie. Na ekranach znów zobaczymy znane postacie. Nowe odcinki pojawiać się będą codziennie przez cztery dni - od 14 czerwca.

Fani "Szkoły dla elity" mogą już zobaczyć zwiastun najnowszej produkcji Netfliksa. Kto pojawi się w obsadzie?

Zobacz wideo Netflix ocenzurował postać LGBT w polskim dubbingu "Mitchellowie kontra maszyny". Oto zwiastun animacji

"Szkoła dla elity - krótkie historie". Nowa superprodukcja Netfliksa

Netflix przygotował dla wszystkich fanów "Szkoły dla elity" specjalną produkcję. Będzie ona uzupełnieniać wszystkie niewyjaśnione w trzecim sezonie wątki. "Cztery dni przed czwartym sezonem 'Szkoły dla elity' czeka nas mała rozgrzewka" - zapowiada platforma streamingowa.

 

Produkcja została podzielona na części. Każda z nich pojawiać się będzie na platformie codziennie od 14 do 17 czerwca. W poniedziałek 14 czerwca będziemy mogli zobaczyć odcinek o Guzmanie, Caye i Rebe. 15 czerwca o Nadii i Guzmanie. 16 czerwca o Omarze, Anderze i Alexis, a 17 czerwca o Carli i Samuelu.

 

Premiera drugiego sezonu serialu 'Kto zabił Sarę' już 19 maja na Netflixie. Netflix - nowości na 17-23 maja. Być może dowiemy się "Kto zabił Sarę?"

"Szkoła dla elity". Kiedy premiera czwartego sezonu?         

Czwarty sezon serialu pojawi się na platformie Netflix 18 czerwca. Choć zobaczymy doskonale znanych już bohaterów, pojawią się również nowe postacie. W najnowszym sezonie zobaczymy Itzana Escamillę (Samuel), Miguela Bernardeau (Guzman), Omara Ayuso (Omar), Aróna Pipera (Ander), Georginę Amorós (Cayetana) i Claudię Salas (Rebeca).

 

Z produkcją "Szkoła dla elity" pożegnali się: Danna Paola (w roli Lu), Ester Exposito (jako Carla), Jorge Lopez (Valerio), Mina El Hammani (Nadia) i Alvaro Rico (Polo). Dodatkowo w rozmowie z hiszpańskim magazynem "Hola" Omar Ayuso i Itzan Escamilla zdradzili, że zakończą swoją przygodę z serialem na czwartym sezonie.

'Mitchellowie kontra maszyny'. Katie Mitchell Cenzura postaci LGBT w polskim dubbingu? Netflix ma inne wytłumaczenie

Serial "Szkoła dla elity" to historia nastolatków z Las Encinas, ekskluzywnej szkoły w Hiszpanii. Jest jedną z najpopularniejszych hiszpańskich produkcji Netfliksa.

Więcej o: