Netflix i nowa "Szkoła dla elity". Produkcja wyjaśni niezakończone wątki z trzeciego sezonu

Netflix poinformował w swoich mediach społecznościowych o powstaniu nowej produkcji "Szkoła dla elity - krótkie historie". Ma ona wyjaśnić wszystkie wątki, które nie zostały zakończone w trzecim sezonie. Na ekranach znów zobaczymy znane postacie. Nowe odcinki pojawiać się będą codziennie przez cztery dni - od 14 czerwca.

Fani "Szkoły dla elity" mogą już zobaczyć zwiastun najnowszej produkcji Netfliksa. Kto pojawi się w obsadzie?

Zobacz wideo Netflix ocenzurował postać LGBT w polskim dubbingu "Mitchellowie kontra maszyny". Oto zwiastun animacji

"Szkoła dla elity - krótkie historie". Nowa superprodukcja Netfliksa

Netflix przygotował dla wszystkich fanów "Szkoły dla elity" specjalną produkcję. Będzie ona uzupełnieniać wszystkie niewyjaśnione w trzecim sezonie wątki. "Cztery dni przed czwartym sezonem 'Szkoły dla elity' czeka nas mała rozgrzewka" - zapowiada platforma streamingowa.

 

Produkcja została podzielona na części. Każda z nich pojawiać się będzie na platformie codziennie od 14 do 17 czerwca. W poniedziałek 14 czerwca będziemy mogli zobaczyć odcinek o Guzmanie, Caye i Rebe. 15 czerwca o Nadii i Guzmanie. 16 czerwca o Omarze, Anderze i Alexis, a 17 czerwca o Carli i Samuelu.

 

"Szkoła dla elity". Kiedy premiera czwartego sezonu?         

Czwarty sezon serialu pojawi się na platformie Netflix 18 czerwca. Choć zobaczymy doskonale znanych już bohaterów, pojawią się również nowe postacie. W najnowszym sezonie zobaczymy Itzana Escamillę (Samuel), Miguela Bernardeau (Guzman), Omara Ayuso (Omar), Aróna Pipera (Ander), Georginę Amorós (Cayetana) i Claudię Salas (Rebeca).

 

Z produkcją "Szkoła dla elity" pożegnali się: Danna Paola (w roli Lu), Ester Exposito (jako Carla), Jorge Lopez (Valerio), Mina El Hammani (Nadia) i Alvaro Rico (Polo). Dodatkowo w rozmowie z hiszpańskim magazynem "Hola" Omar Ayuso i Itzan Escamilla zdradzili, że zakończą swoją przygodę z serialem na czwartym sezonie.

Serial "Szkoła dla elity" to historia nastolatków z Las Encinas, ekskluzywnej szkoły w Hiszpanii. Jest jedną z najpopularniejszych hiszpańskich produkcji Netfliksa.

Więcej o: