"Przyjaciele: Spotkanie po latach" ("Friends: The Reunion") - HBO GO podaje datę polskiej premiery

"Przyjaciele: Spotkanie po latach", program specjalny poświęcony kultowemu serialowi, będzie miał swoją premierę w Polsce już 27 maja w serwisie HBO GO. Pojawią się w nim wszyscy odtwórcy głównych ról, ale nie tylko.

Serialowi "Przyjaciele", czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie powspominać uwielbiany przez wszystkich serial.

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Przyjaciele w HBO GO - a także przyjaciele "Przyjaciół"

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" to produkcja, w której pojawi się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

"Przyjaciele" to serial-fenomen. Nadawany premierowo w latach 1994-2004 przez NBC z aktorów uczynił gwiazdy i bardzo majętnych ludzi - za to, że zgodzili się zagrać w 18 odcinkach dziesiątej serii, każdy z szóstki głównych aktorów dostał astronomiczną na tamte czasy (i te też) kwotę miliona dolarów za odcinek. Ten serial komediowy cieszył się ogromną popularnością zarówno w czasie pierwszej emisji, jak i w ostatnich latach. Ponowny rozkwit nastąpił, kiedy Netflix dodał go do swojej przepastnej biblioteki w 2015 roku. Okazało się, że oglądają go nie tylko przepełnieni sentymentem do dawnych lat pierwsi widzowie sitcomu. W 2019 roku został ogłoszony najpopularniejszym programem dla młodzieży w Wielkiej Brytanii. Od 2020 roku prawa do emisji w streamingu przejęło HBO i wtedy pojawiła się informacja o planowanym odcinku specjalnym.

"Przyjaciele". Jedną z ról miał grać Tom Hanks! Wycofał się dzień przed rozpoczęciem zdjęć >>

Premiera programu specjalnego "Przyjaciele: Spotkanie po latach" ("Friends: The Reunion") odbędzie się w HBO GO równolegle z amerykańską premierą, czyli 27 maja. Produkcja ta dostępna będzie w serwisie HBO GO na wyłączność.

<<Reklama>> Ebook o serialu "Przyjaciele" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: