"Lucyfer". Co wiemy na temat szóstego sezonu hitu Netfliksa? [Obsada, Wątki, Premiera]

Druga część piątego sezonu "Lucyfera" zawitała na Netfliksa w piątek 28 maja, jednak wielu fanów serialu już niecierpliwi się w oczekiwaniu na kolejne odcinki. Przedstawiamy zatem, co jak na razie wiadomo na temat finałowej części kultowej serii.
Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Fani serialu w końcu doczekali się premiery drugiej części piątego sezonu "Lucyfera". Teraz nie pozostaje już nic innego, jak czekać na sezon szósty. Niestety zapowiedziano, że będzie on ostatnią odsłoną historii o znudzonym diable zamieszkującym Los Angeles.

Kiedy premiera szóstego sezonu "Lucyfera"?

Mimo że wcześniej twórcy serialu przekonywali, że produkcja zakończy się na piątym sezonie, w marcu ubiegłego roku pojawiły się plotki na temat realizacji jeszcze jednej części. W ubiegłym roku showrunner Joe Henderson napisał na swoim Twitterze, że właśnie ruszyły zdjęcia do sezonu szóstego. 

"Dziś jest nasz pierwszy dzień kręcenia szóstego sezonu 'Lucyfera'" - pisał Henderson 6 października 2020 roku. Producent wyraził także radość w związku z zakończeniem sezonu piątego. "Dziękujemy naszej niesamowitej obsadzie i ekipie za ciężką i bezpieczną pracę oraz fantastyczny finał" - dodał.

Nie wiadomo na razie, kiedy finałowa część serii pojawi się na Netfliksie. Prawdopodobnie nastąpi to dopiero w 2022 roku. 

Sierpniowe premiery VOD: 5. sezon serialu 'Lucyfer' na Netfliksie "Lucyfer" to najpopularniejszy serial w USA. Dominuje w rankingach oglądalności

Co wiemy na temat finałowego sezonu "Lucyfera"

Twórcy nie przedstawili jak na razie także zwiastuna sezonu szóstego. Podano natomiast tytuły jego dziesięciu odcinków:

  1. "Nothing Ever Changes Around Here";
  2. "Buckets of Baggage";
  3. "Yabba Dabba Do Me";
  4. "Pin the Tail on the Baddie";
  5. "The Murder of Lucifer Morningstar";
  6. "A Lot Dirtier Than That";
  7. "My Best Fiend";
  8. "Save the Devil, Save the World";
  9. "Goodbye, Lucifer";
  10. "Partners ‘Til the End".

Jak pisze "The Sun", twórcy zapowiedzieli, że jeden z odcinków będzie odnosić się do ruchu Black Lives Matter. Wiadomo także, że w szóstym sezonie powróci Tom Ellis wcielający się w rolę Lucifera Morningstara oraz Lauren German grająca detektyw Chloe Decker. Potwierdzono także udział w produkcji Dennisa Haysbert.

Lucyfer Co Lucyfer robi w sypialni? "Coś, co Chloe bardzo, bardzo lubi"

Więcej o: