"Przyjaciele". Gościnny występ Lady Gagi. Zaśpiewała z Lisą Kudrow kultową piosenkę "Smelly Cat"

Lady Gaga wystąpiła w specjalnym odcinku kultowego serialu "Przyjaciele", na którego powrót czekało wielu fanów. Słynna wokalistka, wystylizowana na serialową Phoebe, zaśpiewała wspólnie z Lisą Kudrow piosenkę "Smelly Cat".

Sprawdź, jak Lady Gaga poradziła sobie z równie kultowym jak serial utworem "Smelly Cat".

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach

Wielki powrót "Przyjaciół". Lady Gaga zaśpiewała w odcinku specjalnym

Lady Gaga to fanka serialu "Przyjaciele", która zgodziła się dołączyć do obsady odcinka specjalnego. Jej gościnny występ zaowocował duetem z Lisą Kudrow, kiedy to gwiazdy zaśpiewały wspólnie piosenkę "Smelly Cat". To znana fanom "Przyjaciół" piosenka! To dzięki niej zasłynęła serialowa Phoebe Buffay. Piosenkę śpiewała specjalnie dla gości kawiarni Central Perk, i za każdym razem bawiła widzów i ekipę swoim wykonaniem. Pod koniec występu Kudrow i Lady Gagi do artystek dołączył chór Gospel. 

 

Reżyser specjalnego odcinka opowiada o serialu. Jak Lady Gaga dołączyła do obsady?

Reżyser show, Ben Winston, opowiedział w wywiadzie dla "The Daily Mail" o tym, jak wpadł na pomysł dołączenia Lady Gagi do obsady "Przyjaciół". - Powiedziałem Lisie: "Czy byłabyś gotowa to zaśpiewać?" A ona na to: "Tak, byłoby fajnie". Wymieniliśmy kilka imion i oboje zgodziliśmy się, że Gaga, jeśli uda nam się ją zdobyć, będzie najlepsza, ponieważ wydaje się podobna do Phoebe. To był piękny moment. Lady Gaga z chęcią skorzystała z okazji. - powiedział Winston.

Winston przyznał również, że występ Kudrow i Gagi był spontaniczny. Jak twierdził, nie było to w żadnym stopniu wyreżyserowane - dostały gitary do ręki i gdy usiadły na kanapie, po prostu zaczęły śpiewać.

Premiera specjalnego odcinka "Przyjaciół", czyli „Przyjaciele. Spotkanie po latach" odbyła się 27 maja na HBO GO. Na ekranach znów pojawili się znani z serii bohaterowie, ale nie zabrakło również innych gwiazd, np. Justina Biebera, Lady Gagi, zespołu BTS czy Davida Beckhama.

<<Reklama>> Ebook o serialu "Przyjaciele" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: