Netflix. Co najchętniej oglądają Polacy? Liderem "Kto zabił Sarę?" [TOP 10]

Meksykański serial "Kto zabił Sarę?" podbija serca widzów na całym świecie. O pierwszej miejsce w rankingu do ostatniej chwili walczył z filmem o zombie "Armia umarłych". Spadek z pierwszego miejsca zaliczył polski serial "Sexify".

Liderem rankingu TOP 10 w Polsce na platformie streamingowej Netflix jest meksykański serial „Kto zabił Sarę?". Co jeszcze warto obejrzeć na Netlfiksie? Prezentujemy ranking TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Netfliksie w minionym tygodniu.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Netflix pokazał zapowiedź 5. sezonu [ZWIASTUN]

TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Netflix. Meksykański serial "Kto zabił Sarę?" na podium

"Kto zabił Sarę?" to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie seriali na Netfliksie. To historia morderstwa tytułowej Sary. Za zabójstwo dziewczyny, do więzienia trafił jej brat Alex Guzman, który okazał się niewinny. Przez 18 lat spędzonych w zakładzie karnym, planował zemstę za śmierć siostry, obwiniając o nią jej chłopaka.

 

Na drugim miejscu w rankingu znalazł się nietypowy film o zombie "Armia umarłych". Choć nie zbiera samych pozytywnych recenzji, cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Jak podaje portal Na ekranie, jest on w TOP 10 wszechczasów filmów Netfliksa. Warto obejrzeć go ze względu na świeże podejście do filmów o zombie.

Z pozycji lidera na trzecie miejsce spadł polski serial "Sexify". Ta historia studentek, które postanawiają zrewolucjonizować polskie myślenie o seksie za pomocą specjalnej aplikacji wspomagającej osiągnięcie orgazmu, skradła serce widzom na całym świecie.

 

Czwarte miejsce należy do produkcji dla dzieci "Park Jurajski: Obóz Kredowy". Niedawno pojawił się najnowszy, trzeci już sezon tej produkcji, co wpłynęło pozytywnie na miejsce w rankingu najchętniej oglądanych produkcji w minionym tygodniu.

 

Piąte miejsce zajął film "Niewinny". To historia mężczyzny, który lata temu w trakcie rozdzielania ulicznej bójki przypadkiem zabija drugiego człowieka. Po latach koszmar wraca, gdy ktoś chce wykorzystać to wydarzenie do swoich niecnych celów.

Netflix. Powiększyła się obsada serialu 'The Sandman'. To ekranizacja znanego komiksuNetflix. Powiększyła się obsada serialu "The Sandman". To ekranizacja znanego komiksu

 

Na szóstym miejscu animacja dla dzieci i nastoletnich widzów, czyli "Pingwiny z Madagaskaru". Czwórka dzielnych agentów, znanych z serii "Madagaskar", to idealna propozycja na rodzinne kino.

 

Siódme miejsce należy do "Psiego Patrolu", czyli kolejnej animacji dla dzieci. Wesołe i dzielne pieski rozbawią każdego malucha.

 

"Angry Birds 2" to zajęło ósme miejsce w rankingu. To wypuszczony do kin w 2019 roku sequel popularnej animacji dla dzieci, która bazuje na kultowej już grze mobilnej.

 

Spadek o siedem miejscem odnotowano dla filmu "Kobieta w oknie", który obecnie znajduje się na dziewiątym miejscu w rankingu. Thriller ten nie zbiera jednak pozytywnych recenzji ani od krytyków, ani od widzów platformy streamingowej.

 

Dziesiąte miejsce w rankingu to duże zaskoczenie. Do zestawienia powrócił amerykański serial "New Amsterdam", który opowiada o losach pracowników jednego z najstarszych szpitali w Nowym Jorku i ich próbach przywrócenia mu dawnej sławy.

China Netflix CriticizedNetflix - lista nowości na czerwiec 2021

 
Więcej o: