Netflix. Co najchętniej oglądają Polacy? Liderem "Kto zabił Sarę?" [TOP 10]

Meksykański serial "Kto zabił Sarę?" podbija serca widzów na całym świecie. O pierwszej miejsce w rankingu do ostatniej chwili walczył z filmem o zombie "Armia umarłych". Spadek z pierwszego miejsca zaliczył polski serial "Sexify".

Liderem rankingu TOP 10 w Polsce na platformie streamingowej Netflix jest meksykański serial „Kto zabił Sarę?". Co jeszcze warto obejrzeć na Netlfiksie? Prezentujemy ranking TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Netfliksie w minionym tygodniu.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Netflix pokazał zapowiedź 5. sezonu [ZWIASTUN]

TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Netflix. Meksykański serial "Kto zabił Sarę?" na podium

"Kto zabił Sarę?" to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie seriali na Netfliksie. To historia morderstwa tytułowej Sary. Za zabójstwo dziewczyny, do więzienia trafił jej brat Alex Guzman, który okazał się niewinny. Przez 18 lat spędzonych w zakładzie karnym, planował zemstę za śmierć siostry, obwiniając o nią jej chłopaka.

 

Na drugim miejscu w rankingu znalazł się nietypowy film o zombie "Armia umarłych". Choć nie zbiera samych pozytywnych recenzji, cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Jak podaje portal Na ekranie, jest on w TOP 10 wszechczasów filmów Netfliksa. Warto obejrzeć go ze względu na świeże podejście do filmów o zombie.

Z pozycji lidera na trzecie miejsce spadł polski serial "Sexify". Ta historia studentek, które postanawiają zrewolucjonizować polskie myślenie o seksie za pomocą specjalnej aplikacji wspomagającej osiągnięcie orgazmu, skradła serce widzom na całym świecie.

 

Czwarte miejsce należy do produkcji dla dzieci "Park Jurajski: Obóz Kredowy". Niedawno pojawił się najnowszy, trzeci już sezon tej produkcji, co wpłynęło pozytywnie na miejsce w rankingu najchętniej oglądanych produkcji w minionym tygodniu.

 

Piąte miejsce zajął film "Niewinny". To historia mężczyzny, który lata temu w trakcie rozdzielania ulicznej bójki przypadkiem zabija drugiego człowieka. Po latach koszmar wraca, gdy ktoś chce wykorzystać to wydarzenie do swoich niecnych celów.

 

Na szóstym miejscu animacja dla dzieci i nastoletnich widzów, czyli "Pingwiny z Madagaskaru". Czwórka dzielnych agentów, znanych z serii "Madagaskar", to idealna propozycja na rodzinne kino.

 

Siódme miejsce należy do "Psiego Patrolu", czyli kolejnej animacji dla dzieci. Wesołe i dzielne pieski rozbawią każdego malucha.

 

"Angry Birds 2" to zajęło ósme miejsce w rankingu. To wypuszczony do kin w 2019 roku sequel popularnej animacji dla dzieci, która bazuje na kultowej już grze mobilnej.

 

Spadek o siedem miejscem odnotowano dla filmu "Kobieta w oknie", który obecnie znajduje się na dziewiątym miejscu w rankingu. Thriller ten nie zbiera jednak pozytywnych recenzji ani od krytyków, ani od widzów platformy streamingowej.

 

Dziesiąte miejsce w rankingu to duże zaskoczenie. Do zestawienia powrócił amerykański serial "New Amsterdam", który opowiada o losach pracowników jednego z najstarszych szpitali w Nowym Jorku i ich próbach przywrócenia mu dawnej sławy.

 
Więcej o: