Podobał Ci się serial "Kto zabił Sarę?" Oto zestawienie podobnych produkcji! Co warto zobaczyć?

"Kto zabił Sarę?" to meksykański serial kryminalny i wielki hit na platformie streamingowej Netflix. Jeśli obejrzałeś już drugi sezon tej produkcji i poszukujesz, czegoś podobnego, to doskonale trafiłeś. Przygotowaliśmy dziesięć seriali, które warto obejrzeć po seansie "Kto zabił Sarę?".

19 maja na Netfliksie pojawił się drugi sezon serialu "Kto zabił Sarę?", podobnie jak pierwszy, szybko podbił serca fanów kryminalnych historii i znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji na platformie w Polsce. Dotychczas nie pojawiły się żadne informacje dotyczące powstania trzeciego sezony serialu. 

Zobacz wideo Kate Winslet znowu w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo. "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

Jakie produkcje na Netfliksie obejrzeć po serialu "Kto zabił Sarę?"

  • "Niewiarygodne" - serial przedstawia historię nastolatki, która zgłasza na policji napaść na tle seksualnym, jednak później odwołuje swoje zeznania. Prawdę próbują odkryć dwie policjantki. 
  • "Alienista" - miniserial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w 1896 roku. Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez tytułowego alienistę - dr. Laszlo Kreizlera szukającego seryjnego mordercy.
  • "American Crime Story" - jak dotąd powstały dwa sezony serialu opowiadającego o zbrodniach, które odbiły się szerokim echem w mediach. Pierwszy przedstawiał zdarzenia związane z procesem amerykańskiej gwiazdy sportu O.J. Simpsona. Drugi sezon skupiał się na zabójstwie projektanta  Gianniego Versacego. 
  • "Grace i Grace" - to historia o służącej Grace Marks oskarżone o zabójstwo jej pracodawcy Thomasa Kinneara i jego gospodyni Nancy Montgomery. Serial powstał na podstawie prozy Margaret Atwood.
  • "Mindhunter" - to amerykański serial, który powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem. Opowiada o pracy agentów specjalnych FBI, którzy w 1977 roku rozpoczynają współpracę, aby opracować metody ścigania seryjnych morderców.

Premiera drugiego sezonu serialu 'Kto zabił Sarę' już 19 maja na Netflixie.Netflix. Co najchętniej oglądają Polacy? Liderem "Kto zabił Sarę?" [TOP 10]

Co obejrzeć po zakończeniu drugiego sezonu "Kto zabił Sarę?"

  • "Klangor" - polski serial kryminalny wyreżyserowany przez Łukasza Kośmickiego, dostępny na platformie Canal+. Serial opowiada o zniknięciu Gabi - córka małżeństwa Rafała i Magdy Wejmanów. Ojciec dziewczynki próbuje odnaleźć ją na własną rękę. 
  • "Belfer" - to także polska produkcja dostępny na Canal+. Opowiada o nauczycielu, który próbuje wyjaśnić okoliczności śmierci jednej z uczennic. 
  • "Stewardesa" - serial kryminalny, który możesz obejrzeć na HBO GO. Produkcja opowiada o stewardessie, której życie wywraca się do góry nogami po pewnej nocy. To idealny serial dla fanów czarnego humoru. 
  • "Ostre przedmioty" - amerykański miniserial dostępny na HBO GO opowiadający o dziennikarce, która wraca do rodzinnego miasteczka, aby napisać reportaż o dwóch zaginionych dziewczynach - jedna z nich zostaje znaleziona martwa.
  • "Mare of Easttown" - serial kryminalny przedstawiający historię Mare Sheehan, policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii, prowadzącej śledztwo w sprawie morderstwa. Serial wyreżyserował Craig Zobel.
Więcej o: