"Przyjaciele: Spotkanie po latach" bez udziału Cole'a Sprouse'a i Paula Rudda. Reżyser wyjaśnia

Miłośników serialu "Przyjaciele" zastanawia, dlaczego w poświęconym mu programie zabrakło aktorów Cole'a Sprose'a i Paula Rudda. Ich nieobecność dziwi o tyle, że w "Przyjaciele: Spotkanie po latach" udział wzięli m.in. Lady Gaga i Justin Bieber, którzy nie występowali w serialu, a jedynie są jego fanami.

Powód nieobecności obu aktorów wytłumaczył portalowi The Wrap reżyser programu, Ben Winston. - Cóż, nie mogliśmy mieć wszystkich, bo to tylko godzina i 45 minut. Zwróćcie też uwagę, że główny punkt programu musiał dotyczyć szóstki członków obsady. Nie mogliśmy mieć zbyt wielu gościnnych występów, bo oczywiście były setki niesamowitych ludzi, którzy pojawili się przez te lata w "Przyjaciołach". Niestety, nie mogliśmy wprowadzić ich wszystkich - wyjaśnił Winston.

Lady Gaga w serialu 'Przyjaciele'"Przyjaciele". Gościnny występ Lady Gagi. Zaśpiewała z Lisą Kudrow

"Przyjaciele: Spotkanie po latach". Jennifer Aniston dostała zezwolenie na opuszczenie swojej "bańki"

- Wiecie, zaprosiliśmy niektórych ludzi, którzy nie byli w stanie się pojawić. Tworzenie telewizji w tych czasach jest skomplikowane, niektóre osoby nie mogły przylecieć z innych krajów, inne znajdowały się na innych planach filmowych czy serialowych, niektórzy zamknięci byli w tzw. "bańkach" swoich projektów - mówił. Nawet on i Jennifer Aniston musieli uzyskać specjalne zezwolenia, by móc opuścić swoje "bańki", związane z "The Late Late Show" i "The Morning Show". Natomiast Paul Rudd jest obecnie zaangażowany w produkcję filmu "Ant-Man and the Wasp: Quantumania", a Cole Sprouse pracuje na planie serialu "Riverdale".

10 ciekawostek z serialu 'Przyjaciele'Matthew Perry mógł nie zagrać w "Przyjaciołach"

Winston podkreślił także, że zebranie całej szóstki głównych aktorów serialu w trakcie pandemii nie było łatwym zadaniem. Trafił się jednak jeden wieczór, podczas którego realizacja programu była możliwa. - Nie mogliśmy zebrać wszystkich, to po prostu jedna z tych sytuacji. Mam nadzieję, że widzowie będą myśleć o tych wszystkich świetnych rzeczach, które tam zawarliśmy, a nie o tym, czego nie ma - podsumował reżyser.

<<Reklama>> Ebook o serialu "Przyjaciele" dostępny jest w Publio.pl >>

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!
Więcej o: