"Ragnarok". Czy będzie trzeci sezon? Kiedy nowe odcinki serialu Netfliksa?

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera drugiego sezonu serialu fantasy "Ragnarok" w serwisie Netflix. O czym opowiada ta produkcja? Kiedy fani będą mogli zobaczyć trzeci sezon?

"Ragnarok" zamyka obecnie podium zestawienia top 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix w Polsce. O czym opowiada ten duńsko-norweski serial?

"Ragnarok". Obsada, opis i zwiastun produkcji

"'Ragnarok' to dramat o dorastaniu i współczesna interpretacja legend z mitologii nordyckiej. Akcja serialu toczy się w małym fikcyjnym miasteczku o nazwie Edda położonym w otoczeniu wspaniałej, zapierającej dech w piersiach norweskiej przyrody. To opowieść o mieszkańcach Eddy, którzy być może nie są tymi, za których się podają. Jednak wszystkich bez wyjątku dotykają drastyczne zmiany, które zachodzą na świecie: topniejące lody na biegunach, ciepłe zimy, gwałtowne ulewy. Niektórzy twierdzą, że czeka nas kolejny Ragnarok. Chyba że ktoś zdoła mu zapobiec…" - głosi opis serialu.

W rolach głównych występują: David Stakston, Herman Tømmeraas i Theresa Frostad Eggesbø. Twórcą i scenarzystą serialu jest Adam Price. Jeśli nie znacie jeszcze "Ragnaroka", ale opis Was zachęcił, to poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem pierwszego sezonu:

 

A jeżeli skończyliście już pierwszy sezon, jednak nadal nie widzieliście kolejnego - tu możecie sprawdzić jego trailer:

 

"Ragnarok". Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu Netfliksa?

Pierwszy sezon tego serialu fantasy zadebiutował w serwisie Netflix 31 stycznia 2020 r., zaś drugi w ubiegłym tygodniu - 27 maja. Oba sezony liczyły po sześć odcinków. Czy równie długo fani "Ragnaroka" będą musieli czekać na kolejną odsłonę serii? Netflix nie podał jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej premiery trzeciego sezonu. Gdy tylko taka wiadomość się pojawi, na pewno Was poinformujemy.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Netflix pokazał zapowiedź 5. sezonu [ZWIASTUN]
Więcej o: