Netflix. Filmy i seriale na Netfliksie. Co warto obejrzeć w długi weekend [Lista]

Długi weekend to dobry czas dla wszystkich fanów seriali i filmów. Kilka wolnych dni to idealny czas na urządzenie małego maratonu, podczas którego uda wam się obejrzeć nowości na Netfliksie. Specjalnie dla was stworzyliśmy listę najlepszych filmów i seriali dostępnych na tej platformie.

Jeśli nie udało Ci się wyjechać na długi weekend i nie wiesz jak spędzić kilka wolnych dni, to idealnie trafiłeś. Z myślą o tobie stworzyliśmy listę seriali i filmów, które warto obejrzeć na Netfliksie. Wśród nich znalazły się m.in. film akcji "Legion samobójców", thriller "Kobieta w oknie", serial dokumentalny "Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców" czy komedia "Dancing Queens".

Zobacz wideo "Halston" z Ewanem McGregorem już budzi kontrowersje [ZWIASTUN]

Jakie seriale warto obejrzeć na Netfliksie? 

"Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców" - to filmie dokumentalnym, w którym David Attenborough oraz naukowiec Johan Rockström opowiadają o kryzysie bioróżnorodności na Ziemi, oraz zastanawiają się, jak temu zapobiec. 

"Halston" - to serial opowiadający o twórczości i życiu legendarnego projektanta Roya Halstona. W  kreatora mody wcielił się Ewan McGregor, a za kamerą stanął Ryan Murphy - autor serialu "Zabójstwo Versace: American Crime Story". 

"Jak zostać Bogiem na Florydzie" - to serial o Krystal Stubbs (Kirsten Dunst) młodej matce mieszkającej na Florydzie i pracującej w aquaparku, która stara się wzbogacić, wchodząc w struktury wielomiliardowej piramidy finansowej. 

Lista filmów, które powinieneś zobaczyć 

"Legion samobójców" - to film akcji, w którym grupa przestępców otrzymuje szanse na odkupienie swoich win, stając do walki z potężnym bytem. 

"Nienasyceni" - dramat kryminalny wyreżyserowany przez Luca Guadagnino opowiadający o spotkaniu gwiazdy rocka - Marianne (Tilda Swinton) i jej ukochanego - Paula (Matthias Schoenaerts) z byłym partnerem kobiety Harrym (Ralph Fiennes) oraz jego córką Penelope (Dakota Johnson).

"Czarne dziury: Na granicy wiedzy" - to film dokumentalny, w którym zespół naukowców próbuje zrozumieć naturę czarnej dziury, w tym celu chcą zrobić jej pierwsze w historii zdjęcie. Dzięki temu przybliżą ludzi do wiedzy na temat kosmosu.

"Kobieta w oknie" - to thriller w reżyserii Joe Wright ze znakomitą obsadą. Na ekranie zobaczymy m.in. Amy Adam, która gra kobietę cierpiącą na agorafobię stającą się świadkiem przemocy, Gary'ego Oldmana oraz Julianne Moore.  

"Dancing Queens" - to szwedzka komedia w reżyserii Heleny Bergström opowiadająca o 23-letniej Dylan Pettersson, która marzy o karierze na scenie. Pewnego dnia kobieta zostaje zatrudniona jako sprzątaczka w klubie dla drag queens. Swoimi umiejętnościami przyciąga uwagę choreografa. 

Więcej o: