''Szkoła dla elity'' sezon 4. Sprawdź, co słychać w Las Encinas

4 sezon ''Szkoły dla elity'' swoją premierę będzie miał w czerwcu 2021. Już za kilka dni widzowie będą mogli poznać kolejne losy młodych ludzi, którzy mają wszystko, ale i tak chcą więcej. Sprawdź, co słychać w Las Encinas oraz listę podobnych tytułów.

''Szkoła dla elity'': 4 sezon już wkrótce

Las Encinas to jedna z najlepszych szkół w Hiszpanii, miejsce dedykowane wyższym sferom. Za sprawą decyzji lokalnych władz do elitarnej placówki trafia trójka ubogich dzieci, które na skutek trzęsienia ziemi tracą dotychczasowe miejsce do nauki. Pomiędzy nowymi uczniami a starą gwardią dochodzi do ostrego konfliktu, który doprowadza do tragedii. Jedna z uczennic o imieniu Marina zostaje zamordowana, na szkolną społeczność pada nie tylko blady strach, ale też cień podejrzeń. Śmierć nastolatki jest początkiem tragicznych wydarzeń, trzeci sezon kończy się zdemaskowaniem mordercy kolejnego z uczniów. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę. Ty także zastanawiasz się, kiedy będzie dostępny 4 sezon ''Szkoły dla elity'' na Netflixie?

Zobacz też: Netflix i nowa "Szkoła dla elity". Produkcja wyjaśni niezakończone wątki z trzeciego sezonu

''Szkoła dla elity'' sezon 4: kiedy premiera i co zdradza zwiastun? 

Kiedy będzie można obejrzeć 4 sezon "Szkoły dla elity''? Już 18 czerwca (piątek) serial powróci na Netflixa. Co zdradza zwiastun i kogo zobaczymy w nadchodzących odcinkach? Na podstawie zapowiedzi serialu można stwierdzić, że będzie to naprawdę mocna odsłona pełna zwrotów akcji i zaskakujących wątków. Jedna z plotek głosi, że wraz z czwartym sezonem w szkole pojawi się nowy dyrektor - odnoszący sukcesy w Europie biznesmen. Do Las Encinas zawita wraz z żoną i trójką zepsutych nastoletnich dzieci, które szybko dopiszą własną historię. Poniżej prezentujemy nowy trailer oraz szczegółowe informacje na temat obsady serialu ''Szkoła dla elity''.  

Zobacz wideo Zobacz zwiastun 4 sezonu

Szkoła dla elity: obsada

Kogo zobaczymy na ekranie, a kto opuścił mury Las Encinas? Z serialu odeszli między innymi:

  • Danna Paola (Lu),
  • Mina El Hammani (Nadia),
  • Ester Expósito (Carla),
  • Álvaro Rico (Polo),
  • Jorge López (Valerio).

Na ich miejsce pojawią się nowe twarze, ale nie zabraknie też znanych postaci. Fani serialu nadal będą mogli śledzić losy bohaterów odgrywanych przez Miguela Bernardeau, Itzana Escamillę, Omara Ayuso,  Georginę Amorós, Aróna Pipera oraz Claudia Salas.

Seriale podobne do serii ''Szkoła dla elity''. Co jeszcze warto obejrzeć? 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, letnie wieczory to idealny moment na nadrobienie serialowych zaległości. Przy wyborze często posługujemy się ulubionym kluczem, może to być konkretna postać lub klimat serialu. Interesują Cię seriale podobne do ''Szkoły dla elity"? Sprawdź nasze propozycje:

Zobacz wideo "Chilling Adventures of Sabrina" - część 4. Nowe-stare ciotki w pierwszym fragmencie
  • ''Skins''
  • ''Revenge''
  • ''Plotkara''
  • ''Sex Education''
  • ''Euforia''

Zobacz też: Przyjaciele wrócili. Tego, że zdradzą, kto flirtował ze sobą na planie, się nie spodziewaliśmy [RECENZJA]

Więcej o: