"Lucyfer". Córka Toma Ellisa pojawiła się w serialu. 16-latkę wypatrzyli fani produkcji Netfliksa

Widzowie serialu "Lucyfer" zauważyli, że w jednym z odcinków piątego sezonu serii na ekranie pojawiła się córka Toma Ellisa - aktora, który wciela się w tytułowego bohatera. W którym odcinku zagrała Nora Ellis?

W ostatnich dniach po raz kolejny "Lucyfer" był jedną z najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Premiera drugiej części piątego sezonu serialu, odbyła się 28 maja i z miejsca podbiła serca fanów. 

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Córka "Lucyfera" zagrała w piątym sezonie serialu 

16-letnia Nora Ellis, córka Toma Ellisa zagrała w 15. odcinku piątego sezonu serialu "Lucyfer" zatytułowanym "Is This Really How It's Going To End?!". Dziewczyna pojawiła się w 56 minucie odcinka podczas pogrzebu Daniela (Kevin Alejandro), 16-latka zagrała jedną z uczestniczek pogrzebu.

Na tym jednak nie koniec. Fani dopatrzy się również, że zdjęcie dziewczyny znalazło się także na policyjnym plakacie na posterunku policji.

Kilka dni temu Nora Ellis obchodziła swoje 16. urodziny. "Wszystkiego najlepszego z okazji 16. urodzin dla mojej pięknej córeczki Nory. Kocham Cię kochanie" - napisał i opublikował zdjęcie z córką 22 maja na Instagramie Tom Ellis

 

Szósty sezon "Lucyfera". Kiedy pojawi się kolejna część przygód hitu Netfliksa?

Netfliks już w ubiegłym roku poinformował, że pojawi się szósty sezon serialu. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie fani serialu będą mogli obejrzeć najnowsze odcinki. Już wcześniej pisaliśmy, że showrunner prokucji - Joe Henderson przekazał, że ostatni sezon będzie miał 10 odcinków

Netflix - zdjęcie ilustracyjne Netflix wprowadza w Polsce nową metodę weryfikacji. Koniec dzielenia kont?

- Nie chcieliśmy nadużyć gościnności [widzów]. Chcieliśmy być pewni, że szósty sezon będzie mocny i skoncentrowany, a 10 odcinków wydawało się odpowiednią liczbą, by jeszcze się tym zabawić, ale też bezpiecznie "wylądować". [...] Wciąż upewnialiśmy się, że decydując się na kolejny sezon, nie zniszczymy tej pięknej historii, którą opowiadaliśmy i że na pewno dotrzemy do założonego przez nas celu - powiedział. 

Rhaenyra Targaryen i Daemon Targaryen w prequelu 'Gry o tron'. HBO wypuściło zwiastun 'House of the Dragon' Szef HBO nie kryje entuzjazmu: "House of the Dragon" wygląda spektakularnie

Lista odcinków szóstego sezonu serialu:

  • Odcinek 1: Nothing Ever Changes Around Here
  • Odcinek 2: Buckets of Baggage
  • Odcinek 3: Yabba Dabba Do Me
  • Odcinek 4: Pin The Tail on the Baddie
  • Odcinek 5: The Murder of Lucifer Morningstar
  • Odcinek 6: A Lot Dirtier Than That
  • Odcinek 7: My Best Fiend
  • Odcinek 8: Save The Devil, Save The World
  • Odcinek 9: Goodbye, Lucifer
  • Odcinek 10: Partners 'Til The End
Więcej o: