''Riverdale'' sezon 5 - sprawdź, co słychać w sennym miasteczku

Sezon 5 ''Riverdale'' odpowiada na pytania z poprzednich odcinków, które pozostawiły po sobie wiele niedokończonych wątków. Prawdziwą niespodzianką był jednak przeskok czasowy do przyszłości.

Netflix: ''Riverdale''. Popularny serial dla nastolatków i nie tylko

''Riverdale'' Netflixa można określić mianem mrocznego tasiemca dla młodzieży. To propozycja dla tych, którzy lubią się bać, ale też interesują ich losy typowych nastolatków, którzy mają swoje szkolne problemy. Pierwsze miłości, okres buntu, perfekcyjne stylizacje, marzenia o wielkiej przyszłości zamknięte w sennym miasteczku na amerykańskiej prowincji. Ten mały świat nie jest jednak bezpieczny. 

''Riverdale'': obsada - młode pokolenie i stara gwardia 

Oprócz wciągającej fabuły prawdziwą siłą tego serialu są aktorzy. Obsada ''Riverdale'' to paleta charakterystycznych postaci w różnych grupach wiekowych. Oprócz młodego pokolenia do rodziny Riverdale należą takie nazwiska jak Peter Bryant (''Straszny film'', ''Jumanji'', ''Sucker Punch''), Mädchen Amick (''Twin Peaks'', ''Czarownice z East Endu''), czy Kerr Smith (''Jezioro Marzeń'', ''Oszukać przeznaczenie'', ''Into the dark'').  ''Riverdale'' było też ostatnim planem filmowym dla Luke'a Perry'ego, którego pożegnanie zostało wplecione w fabułę serialu. Główny wątek toczy się jednak wokół młodego pokolenia.

Zobacz wideo Aktorzy "Riverdale" pokazali, jak płuczą usta przed nagraniem sceny pocałunku

Aktorzy ''Riverdale'' - nastoletni bohaterowie

Aktorzy ''Riverdale'' to także:

  • K.J. Apa (Archie Andrews / Nastoletni Fred Andrews)
  • Lili Reinhart (Betty Cooper / Nastoletnia Alice Smith)
  • Cole Sprouse (Jughead Jones / Nastoletni FP Jones)
  • Camila Mendes (Veronica Lodge / Nastoletnia Hermione Gomez)
  • Madelaine Petsch (Cheryl Blossom / Nastoletnia Penelope Blossom)

Zobacz też: Anya Taylor-Joy zachwyca w "Gambicie królowej", ale musicie zobaczyć też jej inne role. W jakich filmach zagrała?

''Riverdale'' sezon 5. Kiedy będzie można obejrzeć kolejne odcinki i co wiadomo na temat nowego sezonu? 

To właśnie te pytania zadają sobie fani na całym świecie. Ze względu na pandemię koronawirusa czwarty sezon zakończył się nagle, chory okazał się członek ekipy i prace nad serialem zostały przerwane. Czwarty sezon pozostawił po sobie duży niedosyt, widzowie nie mogli obejrzeć balu maturalnego oraz koniec końców nie dowiedzieli się, kto jest tajemniczym prześladowcą. Piąty sezon jest więc dużą niespodzianką zarówno za sprawą niedokończonych wątków jak i zmianą czasową. W piątym sezonie możemy poznać losy bohaterów po siedmiu latach. Mocnym akcentem, który wprowadzi nową postać, ma być nieudane małżeństwo jednej z głównych bohaterek. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun 5 sezonu. 

 

Kiedy będzie można obejrzeć kolejne odcinki ''Riverdale'' sezonu 5? Aktualna data premiery nowego epizodu to 11 sierpnia 2021 roku. Dobra wiadomość dla fanów serialu jest taka, że w planach jest już 6 sezon, który w Stanach Zjednoczonych ma zadebiutować w styczniu 2022 roku. 

Zobacz też: Komedie dla dzieci. Filmy, które poprawią humor całej rodzinie

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Riverdale" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: