Nowe twarze w "Stranger Things". W obsadzie 4. sezonu m.in. Amybeth McNulty z serialu "Ania, nie Anna"

Platforma streamingowa Netflix podała, że do czwartego sezonu "Stranger Things" dołączyła kolejna grupa aktorów. Wśród nich znalazła się znana z roli Ani z Zielonego Wzgórza Amybeth McNulty. W jakie postacie wcielą się nowi aktorzy? Kiedy zobaczymy nowe odcinki "Stranger Things"?

Netflix poinformował w środę, że do obsady czwartego sezonu serialu "Stranger Things" dołączają nowi aktorzy. W obsadzie znaleźli się właśnie Myles Truitt, Regina Ting Chen, Grace Van Dien oraz Amybeth McNulty, znana z głównej roli w innej popularnej produkcji tego serwisu - "Ania, nie Anna".

 

Riverdale ''Riverdale'' sezon 5 - sprawdź, co słychać w sennym miasteczku

"Stranger Things", sezon 4. W kogo wcielą się nowi aktorzy? Obsada

Jak wynika z opisów podanych przez Netflix, aktorzy, którzy dołączyli właśnie do obsady zagrają:

  • Amybeth McNulty ("Ania, nie Anna") zagra Vickie, "lubianą i gadatliwą nerdkę, która wpadnie w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów".
  • Myles Truitt ("Queen Sugar", "Black Mafia Family") zagra Patricka, "gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i dobre życie... do czasu, gdy szokujące wydarzenia nie sprawią, że jego życie wymknie się spod kontroli".
  • Regina Ting Chen ("Queen of the South", "Falcon i Zimowy Żołnierz") zagra panią Kelly, "lubianą szkolną pedagog, która bardzo o swoich uczniów - zwłaszcza tych, którzy borykają się z największymi kłopotami".
  • Grace Van Dien ("Charlie mówi", "The Village") wcieli się w postać Chrissy, "cheerleaderkę z liceum Hawkins i najpopularniejszą dziewczynę w szkole, która pod pozornie idealną powierzchnią skrywa mroczny sekret".
 

"Stranger Things", sezon 4. Zwiastun

Od pewnego czasu dostępny jest teaser nowego, czwartego sezonu serialu "Stranger Things". Z krótkim zwiastunem możecie zapoznać się poniżej:

Zobacz wideo "Stranger Things" - jest nowa zapowiedź czwartej serii. "Jedenastko, słyszysz?"

"Stranger Things". Kiedy premiera 4. sezonu?

Twórcami czwartego sezonu produkcji są Matt i Ross Duffer, którzy są także producentami wykonawczymi serialu. Przypomnijmy, że na platformie Netflix dostępne są trzy poprzednie sezony "Stranger Things" - pierwszy z nich zadebiutował 15 lipca 2016 roku, drugi - 27 października 2017 roku, natomiast trzeci - 4 lipca 2019 roku. Obecnie nie jest jeszcze znana żadna oficjalna data premiery czwartego sezonu tej hitowej produkcji.

Ben Barnes jako Generał Kirigan (Zmrocz) w serialu 'Cień i kość' 55 mln widzów nie może się mylić. "Cień i kość" wróci z drugim sezonem

Więcej o: