"New Amsterdam" - 3. sezon. Co gwiazdy serialu sądzą o zwrocie akcji z finałowego odcinka? [SPOILERY]

W ostatnim odcinku trzeciego sezonu serialu "New Amsterdam" więź łącząca dwójkę bohaterów nabrała nowego, romantycznego wymiaru. Zwrot akcji w finale skomenowali aktorzy.

W finale trzeciego sezonu serialu medycznego "New Amsterdam" nastąpił rozkwit romantycznej relacji pomiędzy dr Maxem Goodwinem (w tej roli Ryan Eggold) a dr Helen Sharpe (Freema Agyeman). W ostatnim odcinku, zatytułowanym "Śmierć zaczyna się od radiologii", atmosfera zaczęła gęstnieć, kiedy Max zostawia Helen pewną wiadomość przez pocztę głosową, gdy lekarka jest w Anglii.

- Jestem po prostu podekscytowany, widząc, jak przekraczają ten obszar, grając bezpiecznie i będąc miłymi, słodkimi, ale wciąż profesjonalnymi - mówił Ryan Eggold, którego wypowiedź dla TVLine zacytował portal DigitalSpy.com.

Materiały promocyjne Netflix "Rojst'97". Netflix pokazał zwiastun nowego serialu Holoubka. Jest data premiery

"New Amsterdam". Zgubiona obrączka i pocałunek

Helen powróciła, jednak nie od razu para zaczęła działać zgodnie ze swoimi uczuciami. Max był zaniepokojony zgubieniem obrączki ślubnej z małżeństwa ze zmarłą żoną Georgią. Pamiątka odnalazła się, a wówczas Helen stwierdziła, że być może między nią a Maxem padło już zbyt wiele słów. Oboje w milczeniu dotarli pod jej dom, po czym Max zawahał się i odszedł od drzwi. Jak przypuszczał Ryan Eggold, bohater zrobił to "ze strachu".

Zobacz wideo "Szkoła dla elity". Nastolatki z ekskluzywnej szkoły w Hiszpanii wracają w 4. sezonie [ZWIASTUN]

W drodze powrotnej dr Goodwin ściągnął jednak obrączkę i pobiegł z powrotem do domu Helen, by ją pocałować. - Sądzę, że stał tam i uświadamiał sobie, że jego żona, która tak bardzo go kochała, chciałaby, żeby był szczęśliwy, i że nie ma sensu pozostawać w związku, który minął - skomentował aktor. - Myślę, że od dawna chciał ją pocałować, jak również od dawna chciał zapukać do jej drzwi i do jej serca - dodał.

Amybeth McNulty dołączyła do obsady 'Stranger Things' 4 "Stranger Things" 4. Do obsady dołączyła Amybeth McNulty z "Ania, nie Anna"

- Myślę, że [Helen - red.] była na to przygotowana od jakiegoś czasu, ale sądzę też, że przyznała przed sobą, że muszą najpierw znaleźć się w sytuacji, w której i on będzie gotowy - mówiła Freema Agyeman. - Sądzę, że między tymi dwojgiem zaczynało iskrzyć i musieli coś z tym zrobić, by nie oszaleć - dodała aktorka.

Riverdale ''Riverdale'' sezon 5 - sprawdź, co słychać w sennym miasteczku

"New Amsterdam". Kiedy zobaczymy trzeci sezon w Polsce?

Na polskim Netfliksie dostępne są dwa pierwsze sezony serialu. Trzeci sezon "New Amsterdam" został już wyemitowany w USA dzięki telewizji NBC, ale twórcy zadecydowali, by jeszcze nie udostępniać nowych odcinków poza Stanami. Uważają, że światowa premiera nowego sezonu, który w sporej części poświęcony został tematowi pandemii, byłaby w obecnej sytuacji niestosowna. Żadna przybliżona data emisji trzeciego sezonu poza USA nie jest jeszcze znana.

Więcej o: