"Plotkara" wraca - jest zwiastun serialu HBO. "Coś się zmieniło. W dobrym znaczeniu? W najlepszym"

W przyszłym roku minie dziesięć lat od finału oryginalnej "Plotkary", a już w przyszłym miesiącu premierę będzie miała nowa wersja - w HBO Max. Właśnie pojawił się zwistun, w którym słychać głos Kristen Bell i widać nowych bohaterów produkcji.

Zarys fabuły znamy:

Osiem lat po wygaśnięciu starego bloga, nowe pokolenie nowojorskich nastolatków z prywatnej szkoły przekonuje się, jak szerokim zasięg ma wszechobecny wzrok Plotkary. Serial zajmie się tym, jak bardzo media społecznościowe - i sam krajobraz Nowego Jorku - zmieniły się w ciągu ostatnich lat.

Plotkara powraca - zobacz zwiastun serialu HBO

W zwiastunie padają m.in. słowa: "Coś się zmieniło. W dobrym znaczeniu? W najlepszym". Czy tak samo będzie można powiedzieć o serialu, zobaczymy po premierze. 

Zobacz wideo "Plotkara" powraca [ZWIASTUN]

Wiadomo też, że w serialu HBO Max (być może w Polsce pokaże go w takim razie HBO GO) nie pojawią się członkowie oryginalnej obsady (m.in. Leighton Meester, Blake Lively, Ed Westwick), ale głosem tytułowej Plotkary będzie znowu Kristen Bell. Tym razem będzie śledziła losy zupełnie innych uczniów elitarnego liceum z nowojorskiego Upper East Side. Już nie opisując je na blogu, a na instagramowym profilu.

Główne role w nowej produkcji zagrają Emily Alyn Lind ("Zemsta"), Thomas Doherty ("Legacies"), Tavi Gevinson ("Scream Queens"), Adam Chanler-Berat ("It Could Be Worse"), Zion Moreno ("Pazury"), Whitney Peak ("Chilling Adventures of Sabrina"), Eli Brown ("Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki"), Johnathan Fernandez ("Zabójcza broń") oraz znany przede wszystkim z Broadwayu Jason Gotay.

Za stworzenie "Plotkary" od nowa odpowiedzialni są pierwotni twórcy: Joshua Safran, firma produkcyjna Fake Empire, Alloy Entertainment, Warner Bros. TV i CBS Television Studios. Tak jak poprzednio, Safran napisał scenariusz, bazując na książce autorstwa Cecily von Ziegesar.

Amerykańska data premiery jest zaplanowana na 8 lipca, polska nie jest jeszcze znana.

Więcej o: