Netflix zaprezentował pierwszy teaser drugiego sezonu "Wiedźmina". Ciri główną bohaterką

W ramach wydarzenia Netflix Geeked zaprezentowano teaser drugiego sezonu "Wiedźmina". Główną bohaterką 12-sekundowego klipu jest Ciri, nie widać za to granego przez Henry'ego Cavilla Geralta.

Jak to z teaserami bywa, wideo zapowiadające nowy sezon serialu o Geralcie z Rivii jest bardzo krótkie. Dynamiczny montaż sprawia, że całość wygląda dość zagadkowo.

Drugi sezon "Wiedźmina". Netflix zaprezentował teaser

W pierwszym ujęciu widzimy stojącą pod drzewem Ciri, w którą wciela się Freya Allan. W szybko następujących po sobie scenach widzimy ją w innej odsłonie - m.in. z mieczem w dłoni oraz podczas powolnej jazdy konno. Na ułamek sekundy pojawia się leżący na kamieniu kościotrup, jest też zakuty w zbroję rycerz. 

Zobacz wideo "Jeśli im się nie podoba, niech nie oglądają". Wywiad z Harlanem Cobenem

"Poznaj Ciri w drugim sezonie Wiedźmina" - czytamy w poście Netflix Geeked, wirtualnego wydarzenia, podczas którego prezentowane są nadchodzące premiery.

Najprawdopodobniej drugi sezon "Wiedźmina" trafi na Netfliksa w czwartym kwartale tego roku. Do znanych z pierwszej serii twarzy do obsady "Wiedźmina" w kolejnym sezonie dołączyli m.in: Adjoa Andoh - zagra arcykapłankę Nenneke, przyjaciółkę Geralta i Yennefer; Cassie Clare - wcieli się w słynną redańską czarodziejkę Filippę Eilhart, a Chris Fulton - odegra postać czarodzieja Rience'a. Role adwokatów Codringera i Fenna przypadły Simonowi Callowowi i Liz Carr, zaś lubianego przez graczy szpiega Dijsktrę odtworzy Graham McTavish. Kevin Doyle zagra natomiast Ba'liana.

Więcej o: