Stephen Colbert powraca na scenę. "The Late Show" z zaszczepioną publicznością

Gospodarz przywitał w poniedziałek pełną salę w Ed Sullivan Theatre, gdzie powstaje "The Late Show" stacji CBS. Po raz pierwszy od 15 miesięcy Colbert zaprezentował program przed publicznością na żywo.

Wśród publiczności rozległy się śpiewy:  "Stephen! Stephen! Stephen!" I gromkie brawa na stojąco, które trwały półtorej minuty.

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

"The Late Show" znów z publicznością. Stephen Colbert w swoim żywiole

Gospodarz CBS wrócił do swojego programu, tym razem będąc w swoim żywiole. A wszystko za sprawą tego, że na widowni programu zasiadło aż 460 osób. Jego powrót na scenę wraz z publicznością, był jednym z najwyraźniejszych sygnałów w telewizji i życiu kulturalnym Nowego Jorku, że wszystko zaczyna wracać do normy - podaje "New York Times". Gospodarz programu miał już dość programu bez udziału publiczności. Do tej pory opublikowano aż 213 takich odcinków.

Ostatni KomersPremiery filmowe. Mocny atak polskiego kina i hitowe animacje

- Nie byłem na tej scenie przed publicznością na żywo od 460 dni. Nie wiem, czy pamiętam, jak schlebiać najpiękniejszemu tłumowi na świecie! - powiedział, otwierając pierwszy od kilku miesięcy, w którym mógł spotkać się z publicznością na żywo.

Colbert chciał wrócić. Ale postawił pewne warunki

Podczas wywiadu w swoim biurze w zeszłym tygodniu Stephen Colbert wyrażał ogromną chęć do powrotu. "Jestem jak pies, który wystawia głowę przez okno i czuje, że jest blisko farmy" - powiedział. "Jestem gotowy, aby wyjść z klatki" - zadeklarował.

Colbert chciał wrócić, ale postawił na surowe warunki. Zadecydował, że będzie pełna publiczność w studiu, a od osób tych nie będą wymagane maseczki ochronne. Co więcej, chciał, by między nim a panem Batiste nie było żadnego dystansu społecznego.

Jacek Kurski odznaczony Krzyżem Stulecia NiepodległościJacek Kurski odznaczony Złotą Odznaką Krzyża Stulecia Niepodległości

Ten pierwszy od ponad roku "The Late Show" Colberta z publicznością w nowojorskim Ed Sullivan Theatre przyciągnął w poniedziałek wieczorem 2,32 miliona widzów. To był najwyższy wynik dnia. CBS przewiduje trzydniową sumę 3,18 miliona widzów, co byłoby najlepszym wynikiem dla "The Late Show" od 8 lutego.

Więcej o: