"Big Mouth" sezon 5. Kiedy na ekrany trafi 5 sezon serialu?

"Big Mouth" to amerykański serial animowany dla dorosłych. Obecnie dostępne są 4 sezony, które można obejrzeć na Netflixie. Kiedy będzie można zobaczyć 5 sezon "Big Mouth"?

"Big Mouth" sezon 5: kiedy można spodziewać się nowej odsłony?

"Big Mouth" to serial animowany skierowany do dorosłych widzów. Swoją premierę miał w 2017 roku i jak dotąd doczekał się 4 sezonów. Produkcja powstaje na zlecenie platformy streamingowej Netflix, gdzie dostępne są jej wszystkie odcinki. Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów i jest całkiem dobrze oceniany - w popularnym serwisie Filmweb osiągnął notę 7,5 w 10-stopniowej skali, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Zainteresowanie widzów sprawiło, że producenci potwierdzili powstanie 5 sezonu ''Big Mouth''. Kiedy będzie można go obejrzeć? Jak na razie nie znamy konkretnej daty, a według dotychczasowej częstotliwości wrzucania nowych odsłon do biblioteki możemy spodziewać się go nie wcześniej niż pod koniec 2021 lub na początku 2022. Jak na razie nie są znane także żadne szczegóły dotyczące fabuły nowego sezonu.

"Big Mouth": obsada serialu

"Big Mouth" opowiada o grupie nastolatków znajdujących się w okresie dojrzewania. Głównymi postaciami są dwaj przyjaciele: Nick Birch i Andrew Glouberman. Mieszkają oni w Nowym Jorku, gdzie przeżywają różne przygody. W oryginalnej wersji "Big Mouth" obsada składa się m.in. z:

  • Nick Birch, Potwór Hormon Maurice, Trener Steve, Potwór Hormon Rick i inni - Nick Kroll
  • Andrew Glouberman i inne postacie - John Mulaney 
  • Jessi Glaser i inne postacie - Jessi Klein
  • Jay Bilzerian, Guy Bilzerian i inne postacie - Jason Mantzoukas
  • Missy Foreman-Greenwald - Jenny Slate
  • Elliot Birch - Fred Armisen
  • Diane Birch, Hormonella Connie i inne postacie - Maya Rudolph
  • Duke Ellington - Jordan Peele.

"Big Mouth" po polsku na Netflixie

"Big Mouth" dostępny w Polsce jest dla abonentów platformy Netflix. W bibliotece znajdziemy 4 sezony sprośnej komedii, z których każdy liczy sobie 10, niespełna 30-minutowych odcinków. "Big Mouth" po polsku czytany jest przez znanych aktorów, którzy mają na swoim koncie wiele ról dubbingowych, w tym: Mateusza Damięckiego, Otara Saralidze, Lidię Sadową, Katarzynę Łaską i wielu innych. Ostatni sezon trafił na platformę na początku grudnia 2020 roku, więc wiele wskazuje na to, że kolejny również może pojawić się tuż przed końcem 2021 roku. 

Zobacz też: ''Szkoła dla elity'' sezon 4. Sprawdź, co słychać w Las Encinas

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek Popkultury
Więcej o: