"The Boys" sezon 3. Kiedy znów będzie można śledzić przygody bohaterów?

"The Boys" to serial o superbohaterach, którego fabuła oparta jest na komiksie o tym samym tytule. Serial zadebiutował w 2019, a jego fani czekają na 3 sezon. Kiedy się pojawi?

"The Boys" sezon 3: kiedy obejrzymy nowe przygody? 

"The Boys" to serial fantastyczno-naukowy stworzony na potrzeby platformy Amazon Prime Video. Do tej pory powstały dwa sezony, a wiosną tego roku rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej odsłony. Do sieci co rusz wypływają nowe informacje na temat nowych odcinków. Wiadomo, że do obsady dołączy Jensen Ackles, znany z innego serialu należącego do tego samego gatunku, a mianowicie "Supernatural". Ma on się wcielić w Soldier Boya, w którym niektórzy upatrują parodii Kapitana Ameryki należącego do popularnego universum Marvela. Fani obserwujący instagramowy profil aktora zauważyli, że dla roli musiał nieco zmienić swój image - teraz nosi gęstą, długą brodę. Kiedy obejrzymy nowe odcinki "The Boys"? Na razie nie ma oficjalnej zapowiedzi dotyczącej premiery 3 sezonu, jednak wiele wskazuje na to, że może to mieć miejsce jeszcze w tym roku. 

"The Boys": obsada serialu fantasy

"The Boys" to serial, który powstał na bazie komiksów stworzonych przez Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, które noszą ten sam tytuł. Serialową adaptację stworzono na potrzeby platformy streamingowej Amazon Prime Video. Jak dotąd dostępne są dwa sezony, w których możemy podziwiać bardzo dobrą obsadę aktorską. W głównych rolach możemy zobaczyć:

 • Karl Urban - (William "Billy" Butcher) Billy Rzeźnik, przywódca The Boys
 • Jack Quaid - Hugh "Hughie" Campbell, najnowszy członek The Boys
 • Antony Starr - John Ojczyznosław (Homelander), potężny lider Siódemki
 • Erin Moriarty - (Gwiezdna) Annie January, emitująca światło superbohaterka 
 • Dominique McElligott - (Czuła Królowa) Maggie Shaw, weteranka Siódemki
 • Jessie T. Usher - (Pośpieszny) Reggie Franklin, niezwykle szybki biegacz
 • Laz Alonso - (Cycuś Glancuć) Marvin T. Milk, członek The Boys
 • Chace Crawford - (Głębia) Kevin Moskowitz, członek Siódemki, który posiada umiejętność komunikowania się z życiem wodnym i oddychania pod wodą
 • Tomer Capon - (Francuz) Serge, członek The Boys, zajmujący się uzbrojeniem
 • Karen Fukuhara - (Niewiasta) Kimiko, członkini The Boys obdarzona wytrzymałością i zdolnością samoregeneracji.
 • Nathan Mitchell - Mroczny Cień, członek Siódemki, ukrywający swoją twarz pod ciemnym kostiumem.
 • Elisabeth Shue - Madelyn Stillwell, wiceprezes Vought International.

Zobacz też: "Wychowane przez wilki" HBO. Serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta [gdzie obejrzeć, obsada, recenzja]

"The Boys" serial: zarys fabuły

"The Boys" to serial, który zadebiutował na platformie Amazona w 2019 roku. Jego akcja toczy się we współczesnym świecie, gdzie superbohaterowie są celebrytami pracującymi dla potężnej korporacji o nazwie Vought International. Utrzymuje się ona z handlu umiejętnościami swoich "pracowników". Większość z nich to osoby mające lekceważący stosunek do świata i ludzi, a przy tym skorumpowane. W serialu obserwujemy przede wszystkim antagonizmy między Siódemką, (czyli drużyną herosów) oraz The Boys, którzy tworzą grupę próbującą kontrolować superbohaterów.

Liderem Siódemki jest Homelander, z kolei na czele The Boys stoi Billy Butcher. Hugh Campbell dołącza do jego grupy po tym, jak jego dziewczyna zginęła przez Pośpiesznego. Grupa stara się wszelkimi sposobami pozyskać dowody przestępstw, jakich dopuszczają się herosi. To pozwoliłoby CIA ograniczyć ich możliwości.

Zobacz wideo Zobacz nowy odcinek Popkultury

Zobacz też: ''Wataha'': sezon 4 - czy będzie kolejny sezon popularnej serii?

Więcej o: