"Ozark" sezon 4. Kiedy ponownie spotkamy się z Martym i jego rodziną?

"Ozark" sezon 4 ma już zapewniony od jakiegoś czasu. Ze względu na pandemiczne opóźnienia, wciąż nie wiemy, kiedy trafi on do biblioteki Netflixa.

"Ozark" to jedna z najlepiej ocenianych produkcji własnych Netflixa. Do tej pory na platformie dostępne są trzy sezony, z których każdy liczy sobie 10 odcinków.

"Ozark" sezon 4: kiedy premiera?

Premiera serialu miała miejsce w 2017 roku, druga seria zadebiutowała już rok później, natomiast trzecia - w 2020. Kiedy będzie można obejrzeć 4 serię? "Ozark" sezon 4 zaplanowany ma jako ten, który zakończy całą opowieść o rodzinie Marty'ego Byrde'a. Wiele wskazuje na to, że podobnie jak inne seriale Netflixa trafi on do biblioteki w dwóch częściach. Według przecieków finałowy sezon ma liczyć 14 odcinków, z których pierwsze siedem może zostać wrzucone do serwisu jeszcze w 2021 roku. Druga część z kolei miałaby trafić do biblioteki dopiero w 2022 roku. Bez wątpienia zakończenie historii Marty'ego przyciągnie przed ekran wielu widzów i będzie równie zaskakujące jak dotychczasowe jego perypetie. 

Netflix, materiały promocyjne "Lupin": Netflix. Jeszcze nie widzieliście? Warto nadrobić

"Ozark": obsada serialu

"Ozark" to amerykański serial z pogranicza dramatu i thrillera. Zadebiutował na Netflix w 2017 i niemalże od razu przypadł do gustu widzom. Kolejne serie cieszyły się rosnącym uznaniem, ale decyzją producentów cała historia zamknie się w 4 serii, która na Netflixie powinna pojawić się jeszcze w tym roku, choć opóźnienia wynikające z pandemii mogą te plany wciąż pokrzyżować. Za sukcesem "Ozark" bez wątpienia stoi obsada i świetne role pierwszoplanowe:

 • Jason Bateman - Martin "Marty" Byrde
 • Laura Linney - Wendy Byrde
 • Sofia Hublitz - Charlotte Byrde
 • Skylar Gaertner - Jonah Byrde
 • Julia Garner - Ruth Langmore
 • Charlie Tahan - Wyatt Langmore
 • Marc Menchaca - Russ Langmore
 • Jason Butler Harner - agent FBI Roy Petty
 • Jordana Spiro - Rachel Garrison
 • Esai Morales - Camino Del Rio
 • Peter Mullan - Jacob Snell
 • Lisa Emery - Darlene Snell
 • Michael Mosley - pastor Mason Young
 • Harris Yulin - Buddy Dyker.

'Wychowane przez wilki' ('Raised By Wolves') "Wychowane przez wilki" HBO. Serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta [gdzie obejrzeć, obsada, recenzja]

Zobacz też: Netflix: najlepsze seriale kryminalne. Ranking 10 najlepszych produkcji

"Ozark" serial:  wokół czego skupia się fabuła?

Serial "Ozark" trafia w gusty nawet najbardziej wybrednych widzów seriali. Opowiada on wciągającą historię o księgowym, który żyje i pracuje w Chicago. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że głównym klientem jego firmy jest meksykański kartel narkotykowy, dla którego firma Marty'ego pierze pieniądze. Gdy boss orientuje się, że został oszukany przez wspólnika głównego bohatera tarapaty dosięgają również Marty'ego. Aby ratować siebie i rodzinę godzi się na wykonanie zadania, które na pierwszy rzut oka udać się nie może: musi w ekspresowym tempie wyprać 8 milionów... Bohater wraz z żoną i dziećmi opuszcza wielkie miasto i osiada w niepozornym Lake Ozark, gdzie jednak nie jest przez wszystkich mile widziany.

W trzecim sezonie obserwujemy coraz bardziej pogłębiający się podział między małżonkami. Podczas gdy Marty chciałby jak najszybciej zakończyć współpracę z kartelem, jego żona coraz mocniej brnie w narkobiznes, czując, że wreszcie coś znaczy. W tym wszystkim są jeszcze dzieci, które ze względu na "zajęcie" rodziców nie mają normalnego życia. 

Zobacz też: "The Boys" sezon 3. Kiedy znów będzie można śledzić przygody bohaterów?

Zobacz wideo Shirley Temple - najpierw aktorka, potem polityczka. A co działo się z innymi dziecięcymi gwiazdami?
Więcej o: