IPLA: seriale. Najlepsze propozycje na platformie

IPLA seriale ma podzielone na dwie kategorie: te dostępne za darmo oraz te, za dostęp do których trzeba zapłacić. Nie zmienia to faktu, że warto zajrzeć na platformę, np. kiedy opuścimy odcinek ulubionej produkcji.

IPLA: ''Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny'' - serial dostępny przez całą dobę!

IPLA jest platformą streamingową funkcjonującą z powodzeniem od dłuższego czasu. Została uruchomiona przez platformę Cyfrowy Polsat w 2008 roku. Wraz z rozwojem technologii, IPLA stała się dostępna nie tylko dla użytkowników komputerów, ale także telewizorów Smart czy urządzeń z systemem Android. W jej zasobach znajduje się mnóstwo seriali, filmów, programów rozrywkowych i wiele innych treści, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Jednym z najchętniej odtwarzanych seriali na IPLA są "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny". Jest to serial, który można od 2016 roku oglądać na kanale TV4. Jak sama nazwa wskazuje produkcja ta ma charakter kryminalny i poznajemy w niej grupę policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy każdego dnia pracują nad najbardziej zawiłymi i niebezpiecznymi sprawami. Akcja toczy się w przeważającej mierze we Wrocławiu. Wśród postaci pierwszoplanowych znajdują się:

 • Marek Włodarczyk - inspektor Edward Kubis, naczelnik wydziału
 • Dariusz Siastacz - starszy aspirant Krzysztof Kopczyk
 • Gabriela Oberbek - komisarz Aleksandra Latoszek
 • Kamila Ścibiorek - podkomisarz Paulina Wach
 • Michał Mrozek - starszy aspirant Jakub Walczak
 • Jędrzej Taranek - komisarz Marek Gawlik
 • Piotr Miazga - komisarz Stanisław Gawlik
 • Magdalena Margulewicz - starszy aspirant Dagmara Górska.

Zobacz też: ''Wataha'': sezon 4 - czy będzie kolejny sezon popularnej serii?

IPLA: seriale kryminalne, które musisz zobaczyć

IPLA to nie tylko "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny". Platforma jest kopalnią seriali kryminalnych, które spełnią oczekiwania fanów tego gatunku. Znajdziemy tu między innymi:

 • "Rysa" - serial opowiada o kobiecie, która musi dać sobie radę w męskim świecie policji, a jednocześnie uporać się z własnymi demonami
 • "Łowcy cieni" - serial skupia się na pracy funkcjonariuszy CBŚP, którzy na co dzień rozwiązują zagadki porwań, zabójstw czy zamachów
 • "Septagon" - to serial, który skupia się na pracy detektywów, a jednocześnie pokazuje wątki ich prywatnego życia
 • "Malanowski i partnerzy" - serial opowiadający o detektywach rozwiązujących zagadki kryminalne na zlecenie klientów
 • "Na krawędzi" - serial sensacyjno-kryminalny, którego największym atutem jest świetnie skonstruowana zagadka i akcja trzymająca w napięciu do samego końca.  

Seriale na IPLA: co jeszcze warto zobaczyć?

Seriale na IPLA to przede wszystkim produkcje, które możemy oglądać na antenach Polsatu i TV4. Dlatego, jeśli z różnych przyczyn nie obejrzymy odcinka ulubionego tasiemca, wtedy bez problemu możemy go nadrobić korzystając z serwisu. Bez wątpienia największym zainteresowaniem widzów wśród seriali na IPLA cieszą się takie produkcje jak:

 • "Przyjaciółki" - serial opowiadający o perypetiach czterech przyjaciółek z czasów szkolnych. Już od wielu sezonów możemy śledzić losy: Zuzy, Anki, Patrycji i Ingi. Jesienią na ekran trafi 18 sezon ich przygód.
 • "Kowalscy kontra Kowalscy" - komedia, która skupia się wokół dwóch rodzin, które na pierwszy rzut oka łączy ze sobą tylko nazwisko...

IPLA: ''Elif''. Gdzie obejrzeć serial "Elif"?

Znaczną popularność w ostatnich latach zdobyły w Polsce produkcje znad Bosforu. Tureckie seriale emitowane są głównie na antenach telewizji publicznej, stąd też większość z nich można znaleźć w serwisie TVP VOD. Jednym z nich jest serial pt.: "Elif", którego na próżno szukać na IPLA. Wszystkie odcinki produkcji opowiadającej o losach rodziny Emiroglu można znaleźć za to na VOD. 

Zobacz też: ''BrzydUla'' sezon 3 - czy twórcy planują kolejne odcinki?

Więcej o: