Polsat SuperHit Festival 2021. Maneskin i Bajm gwiazdami, kiedy oglądać?

Polsat SuperHit Festiwal zazwyczaj odbywał się pod koniec maja, ale tym razem rusza 25 czerwca. W czasie dwóch dni na sceniu pojawią się m.in. Beata Kozidrak i Bajm, zespół Enej oraz Maneskin - włoski zespół, który wygrał tegoroczną Eurowizję.

25 czerwca wystąpią Beata Kozidrak i Bajm, będzie można także zobaczyć Cleo oraz polskie kabarety. Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal rozpocznie grupa Enej, a następnie w koncercie "Najlepsi z Najlepszych" na scenie wystąpią m.in. Maneskin i sanah. Występ zwycięzców konkursu Eurowizji będzie pierwszym ich pojawieniem się na polskiej scenie.

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Polsat SuperHit Festiwal. Kiedy oglądać w TV?

Jak zapowiada Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu, drugi dzień to wyłącznie przeboje tych, którzy zdobywali na tej scenie w Operze Leśnej Bursztynowe Słowiki, sprzedali najwięcej płyt oraz tych, których utwory były najczęściej grane w radiu.  - Wystąpią także gwiazdy, które ze względu na 60. rocznicę sopockich festiwali mają z tym miejscem specjalne wspomnienia. Udało nam się zaprosić na festiwal naprawdę elektryzujących publiczność artystów: sanah, Pawła Domagałę, Viki Gabor, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Korteza i wiele, wiele innych muzycznych gwiazd. Zapewniam państwa, że zgromadzenie tylu znakomitych muzyków nie było łatwe. Po półtorarocznej przerwie worek z koncertami wprost się rozsypał - mówi Terentiew.

Festiwal, który od 2015 roku zastępuje TOPtrendy, będzie można oglądać na żywo w telewizji Polsat. Transmisja zarówno w piątek jak i w sobotę rozpocznie się o godzinie 20:00.

Polsat SuperHit Festiwal - szczegółowy program festiwalu

25 czerwca:

  • "Płynie w nas gorąca krew" - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, występ Cleo
  • Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem "Śmiech to zdrowie!" (Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf, Grupa MoCarta). 

26 czerwca:

  • "10 lat od wygranej w Must be the music" - koncert zespołu Enej
  • Koncert "Najlepsi z Najlepszych" (Måneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska)

W Operze Leśnej będzie bawiła się publiczność - będzie zapełnione do 50 proc. miejsc, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych.

Więcej o: