Powstanie prequel "Supernatural". Jared Padalecki: Szkoda, że dowiedziałem się z Twittera

Jensen Ackles jest pomysłodawcą nowej produkcji osadzonej w świecie serialu "Supernatural". Będzie nad nim pracował razem z żoną, także aktorką, ale najwyraźniej zapomniał o tym poinformować Jareda Padaleckiego, z którym przez ponad dekadę tworzyli w serialu rodzeństwo.

"The Winchesters" ma być produkcją skupiającą się na Johnie i Mary Winchesterach, czyli rodzicach Deana i Sama, którzy walczyli ze zjawiskami paranormalnymi w serialu realizowanym od 2005 do 2020 roku.

Jared Padalecki: Pierwszy raz o tym słyszę

Fabuła ma być opowiadana z perspektywy Deana (Ackles), aktor ma być narratorem odcinków. Okazuje się, że nic o tym nie wiedział Padalecki. Ten pogratulował koledze, ale jednocześnie przyznał, że czuje się pominięty:

Stary, cieszę się twoim szczęściem. Żałuję tylko, że nie dowiedziałem się tego z innego źródła niż Twitter.

"Będę z zaciekawieniem oglądał, ale szkoda, że Sam Winchester nie będzie zaangażowany w projekt" - napisał w mediach społecznościowych, a wypytywany przez fanów, czy nie żartuje, dodał:

Nie. Pierwszy raz o tym słyszę. Jestem jak wypatroszony.
Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Serialem o Winchesterach jest zainteresowana stacja The CW, która emitowała także "Supernatural". Twórcą tamtej produkcji, która obu aktorom przyniosła bardzo dużą popularność, jest Eric Cripke. Początkowo serial planował na trzy sezony, potem rozpisał na pięć, ale oglądalność była tak duża, że utrzymał się na antenie z dobrymi wynikami przez 15 serii. W ciągu 15 sezonów, "Supernatural" zdobył dziewięć People’s Choice Award - w tym trzy statuetki w kategorii Ulubiony serial Sci-Fi/Fantasy. 

Więcej o: