Netflix i Harlan Coben pokażą "Bez pożegnania". Jest zwiastun najnowszego wspólnego serialu

"Harlan Coben i Netflix prezentują swój kolejny serial. Jeden z popularniejszych współczesnych twórców thrillerów i kryminałów razem z platformą ekranizują już kolejną książkę pisarza - tym razem jest to "Bez pożegnania".

W ramach kilkuletniego kontraktu Netflix i HArlan Coben nakręcą kolejne produkcje w różnych krajach - premierę miały już choćby polskie "W głębi lasu" i hiszpański "Niewinny". "Bez pożegnania" to z kolei francuski serial.

Netflix ekranizuje "Bez pożegnania". Harlan Coben tym razem oddaje swoją książkę we francuskie ręce

O czym opowiada fabuła "Bez pożegnania"? Jak można przeczytać w notce wydawcy powieści, "od dnia, w którym brat Willa Kleina, Ken, zamordował Julię, jego byłą sympatię, minęło jedenaście lat. Ścigany międzynarodowymi listami gończymi, dosłownie zapadł się pod ziemię. Z czasem rodzina uznała go za zmarłego.

Przeglądając dokumenty rodziców, Will natrafia na świeżo zrobione zdjęcie Kena. Wkrótce potem znika Sheila, narzeczona Willa. Coraz więcej poszlak wskazuje, że nie była osobą, za którą się podawała. FBI poszukuje jej jako głównej podejrzanej w sprawie o podwójne zabójstwo. Co łączy Sheilę z serią morderstw i sprawą sprzed jedenastu lat? Czy ona także padła ofiarą zabójcy? Gdzie jest Ken?".

Zobacz wideo "Gone For Good" - teaser

W rolach głównych w pięcioodcinkowym serialu Netfliksa wystąpią: Finnegan Oldfield, Garance Marillier, Nicolas Duvauchelle oraz Nailia Harzoune. Reżyserem jest Juan Carlos Medina, a Harlan Coben jest producentem wykonawczym. Premiera "Bez pożegnania" jest zaplanowana na 13 sierpnia.

- Dużo się dzieje - w zeszłym roku mieliśmy polskie "W głębi lasu", kilka tygodni temu zadebiutował hiszpański "Niewinny", niebawem francuski Netflix wypuści adaptację "Bez pożegnania", będzie też ekranizacja "Zostań przy mnie"... A później najprawdopodobniej kolejny polski serial - powiedział w maju Coben w rozmowie z Gazeta.pl. Możemy więc niedługo spodziewać się kolejnych informacji na temat tej współpracy.

<<Reklama>> Ebooki Harlana Cobena dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: