"Kozacka miłość" powraca do telewizji. Kiedy nowe odcinki serialu pojawią się w TVP2?

Uwielbiany przez polskich widzów serial "Kozacka miłość" zniknął niedawno z TVP2 w związku Euro 2020. Kiedy wyemitowany zostanie kolejny premierowy odcinek serialu? Odpowiadamy.

"Kozacka miłość" podbiła serca widzów nie tylko w Polsce, ale też w Bośni i Hercegowinie, Gruzji oraz Pakistanie. Akcja kostiumowego serialu, opowiadającego "historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności", rozgrywa się na przełomie XIX i XX w. Ostatni premierowy odcinek tej rosyjsko-ukraińskiej produkcji został wyemitowany w TVP2 11 czerwca. Potem nastąpiła przerwa w związku z Euro 2020.

Zobacz wideo "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - zwiastun

"Kozacka miłość". Opis serialu oraz obsada

O czym jest serial, na którego powrót z niecierpliwością czekają polscy wielbiciele?

Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany

- czytamy w opisie tej produkcji.

Za reżyserię "Kozackiej miłości" odpowiada Aleksandr Mochow, który jednocześnie wcielił się w postać Piotra Awierjanowicza Kolewanowa. Scenarzystkami serialu są Natalia Kozlovskaya, Tatiana Pavlovich i Mariya Terentyeva. W produkcji występują m.in. Ekatierina Olkina (Alona Skorniakowa), Zoriana Marczenko (Marysia Sotnik), Daria Jegorowa (Olga Rogożyna) i Wiaczesław Drobinkow (Stepan Gruszin).

"Kozacka miłość". Kiedy serial wróci do TVP2?

Fani "Kozackiej miłości" nie będą musieli długo czekać, by móc ponownie śledzić losy ulubionych bohaterów. Pierwszy po przerwie nowy odcinek pojawi się na antenie TVP2 już w poniedziałek 5 lipca. "Kozacką miłość" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. Wszystkie wyemitowane dotąd odcinki serialu dostępne są również na vod.tvp.pl.

Więcej o: