"Kozacka miłość" powraca do telewizji. Kiedy nowe odcinki serialu pojawią się w TVP2?

Uwielbiany przez polskich widzów serial "Kozacka miłość" zniknął niedawno z TVP2 w związku Euro 2020. Kiedy wyemitowany zostanie kolejny premierowy odcinek serialu? Odpowiadamy.

"Kozacka miłość" podbiła serca widzów nie tylko w Polsce, ale też w Bośni i Hercegowinie, Gruzji oraz Pakistanie. Akcja kostiumowego serialu, opowiadającego "historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności", rozgrywa się na przełomie XIX i XX w. Ostatni premierowy odcinek tej rosyjsko-ukraińskiej produkcji został wyemitowany w TVP2 11 czerwca. Potem nastąpiła przerwa w związku z Euro 2020.

Zobacz wideo "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - zwiastun

"Kozacka miłość". Opis serialu oraz obsada

O czym jest serial, na którego powrót z niecierpliwością czekają polscy wielbiciele?

Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany

- czytamy w opisie tej produkcji.

Bez pożegnaniaNetflix i Harlan Coben pokażą "Bez pożegnania". Jest zwiastun

Za reżyserię "Kozackiej miłości" odpowiada Aleksandr Mochow, który jednocześnie wcielił się w postać Piotra Awierjanowicza Kolewanowa. Scenarzystkami serialu są Natalia Kozlovskaya, Tatiana Pavlovich i Mariya Terentyeva. W produkcji występują m.in. Ekatierina Olkina (Alona Skorniakowa), Zoriana Marczenko (Marysia Sotnik), Daria Jegorowa (Olga Rogożyna) i Wiaczesław Drobinkow (Stepan Gruszin).

"Kozacka miłość". Kiedy serial wróci do TVP2?

Zabójca z Rillington PlaceTa sprawa przyczyniła się do zniesienia kary śmierci w Wielkiej Brytanii. W lipcu w TV

Fani "Kozackiej miłości" nie będą musieli długo czekać, by móc ponownie śledzić losy ulubionych bohaterów. Pierwszy po przerwie nowy odcinek pojawi się na antenie TVP2 już w poniedziałek 5 lipca. "Kozacką miłość" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. Wszystkie wyemitowane dotąd odcinki serialu dostępne są również na vod.tvp.pl.

Więcej o: