Netflix ogłasza obsadę "Zachowaj spokój". To drugi polski serial wg książki Harlana Cobena

Magdalena Boczarska i Leszek Lichota zagrają główne role w serialu "Zachowaj spokój". Netflix tym samym ogłosił obsadę drugiej polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena. Kto jeszcze pojawi się w produkcji?

Boczarska i Lichota wcielają się w szczęśliwe małżeństwo, Annę i Michała Barczyk. Ich syna, Adama, zagra Krzysztof Oleksyn ("Rojst’97", serial będzie miał premierę w lipcu także w serwisie Netflix). 

Netflix kręci kolejny polski serial. Kiedy premiera "Zachowaj spokój"? 

Do swoich ról powrócą Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki, znani widzom z poprzedniej polskiej adaptacji powieści autora, "W głębi lasu". W serialu wystąpią również Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, a także aktorzy młodego pokolenia: Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa. 

"Zachowaj spokój" to kolejny tytuł Netflix oparty na powieści Harlana Cobena, którego książki w ramach umowy z serwisem są ekranizowane przez filmowców z różnych krajów. Pisarz, który dogląda także tych seriali, mówi:

Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netfliksem i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w 'Zachowaj spokój' i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji 'W głębi lasu'.

Harlan CobenHarlan Coben: Polska wiele dla mnie znaczy. Macie tu wspaniałe talenty [WYWIAD]

Reżyserami nowego polskiego serialu są Michał Gazda i Bartosz Konopka, a za scenariusz odpowiadają Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Premiera serialu na Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.

"Zachowaj spokój" - fabuła

Akcja sześcioodcinkowego serialu rozgrywa się na zamożnym osiedlu, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. "Zachowaj spokój" to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller, który, choć nie jest kontynuacją "W głębi lasu", pokaże dalsze losy kilku bohaterów z pierwszej ekranizacji Harlana Cobena

<<Reklama>> Ebooki Harlana Cobena dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: