''Dynastia'' sezon 4 - kiedy będzie można śledzić dalsze losy rodziny Carringtonów i Colbych?

''Dynastia'' sezon 4, czyli wielki powrót kultowej telenoweli zalicza już czwartą odsłonę. Chcesz wiedzieć, kiedy startuje nowy sezon? Sprawdź wstępną datę premiery.

''Dynastia'' - serial na kanwie klasycznej opery mydlanej z lat 80.


Amerykański hit był emitowany w Polsce w latach 90. Widzowie mogli śledzić losy bohaterów ''Dynastii'' od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 i to właśnie o tej porze pustoszały polskie ulice. Dwukrotnie krótszy okres emisji niż w Stanach Zjednoczonych możliwy był dzięki rezygnacji z przerw pomiędzy kolejnymi seriami. Fabuła skupiała się wokół sagi bogatej rodziny Carringtonów. Skomplikowane życie miłosne bohaterów było dodatkowo naszpikowane serią intryg, autorstwa byłej żony głównego bohatera. Jak już wspomniano, ''Dynasta'' to serial, który cieszył się w Polsce bardzo dużą popularnością, fryzury oraz styl ubierania głównych bohaterek na stałe zagościł w polskiej modzie lat 90. Złota biżuteria, szerokie ramiona oraz wszechobecna satyna - to znaki rozpoznawcze stylu Cristal i Alexis. Pewną egzotykę stanowiły też pełne przepychu wnętrza posiadłości: złoto, pudrowy róż oraz kryształowe żyrandole - tego zdecydowanie nie było w tamtym okresie w polskich domach. Oprócz czystej rozrywki i wizualnej uczty ''Dynastia'' miała też walor edukacyjny, był to pierwszy serial z wątkiem homoseksualnym. 

''Dynastia'' Netflixa - nowa odsłona klasycznej historii 

Wierni fani serialu jeszcze przed emisją nowej wersji zastanawiali się, czy ''Dynastia'' Netflixa będzie kontynuacją losów Carringtonów i Colbych. Jednak już po pierwszym odcinku okazało się, że to po prostu remake o współczesnym szlifie. Wśród pierwszoplanowych postaci pojawiają się osoby o różnym kolorze skóry, zmieniono też płeć niektórych bohaterów. Stałym elementem jest oczywiście walka o wpływy i wszechogarniający przepych.

Zobacz wideo Zobacz Popkulturę odcinek 82

''Dynastia'' sezon 4 - kiedy planowana jest data premiery? 

Kiedy premiera 4 sezonu "Dynastii"? Fani serialu będą musieli jeszcze chwilę poczekać, premiera czwartego sezonu w Stanach Zjednoczonych odbyła się 7 maja 2021. Poprzedni sezon na polskim  Netflixie pojawił się dopiero po emisji wszystkich odcinków za Oceanem, idąc tym tropem, premiery 4 sezonu należy spodziewać się dopiero w okolicach końcówki roku, prawdopodobnie będzie to grudzień 2021. Choć odpowiedź na pytanie, kiedy dokładnie planowana jest data premiery 4 sezonu serialu "Dynastia", nie jest oczywista, to dobra wiadomość jest taka, że oprócz czwartej serii zaplanowano już piąty sezon. 

''Dynastia'': obsada - kogo zobaczymy w nowym sezonie? 

Poniżej prezentujemy listę głównych aktorów, których twórcy serialu zdecydowali się zaprosić do kolejnego sezonu. Obsada serialu ''Dynastia'' prezentuje się następująco: 

  • Grant Show - Blake Carrington.
  • Elizabeth Gillies - Fallon Carrington / Alexis Carrington.
  • Alan Dale - Joseph Anders.
  • Robert Christopher Riley - Michael Culhane.
  • Maddison Brown - Kirby Anders.
  • Adam Huber - Liam Ridley.
  • Sam Adegoke - Jeff Colby.
  • Rafael de la Fuente - Sam "Sammy Joe" Jones.
Więcej o: