Netflix - najpopularniejsze seriale w czerwcu w Polsce. Lucyfer jest niepokonany [LISTA]

W czerwcu najpopularniejszym serialem na Netfliksie bez wątpienia był "Lucyfer". Sprawdź, jakie inne produkcje były najchętniej oglądane w ubiegłym miesiącu w Polsce.

Serwis flixpatrol.com gromadzi informacje na temat aktywności użytkowników Netlifksa, dzięki czemu wiemy, który serial był najpopularniejszy w czerwcu. W pierwszej dziesiątce znalazły się m.in. takie produkcje jak "Kto zabił Sarę?", "Lucyfer" czy "Lupin". 

Zobacz wideo 2 część serialu "Lupin" już na Netfliksie

Co najchętniej oglądaliśmy w czerwcu na Netfliksie? 

10. "Black Space" - 53 punkty

"Black Space" to serial dramatyczny, który opowiada o detektywie prowadzącym śledztwo w sprawie przestępstwa w izraelskim liceum. Na razie powstał pierwszy sezon serialu, który ma osiem odcinków.  

9. "Kto zabił Sarę?" - 92 punkty

Meksykański serial kryminalny "Kto zabił Sarę?" znalazł się na dziewiątym miejscu najchętniej oglądanych produkcji czerwca. Dotychczas wyprodukowano dwa sezony serialu o wrobionym w morderstwo Alexie. Mężczyzna próbuje na własną rękę dowiedzieć się tego, kto zabił jego siostrę.

8. "Katla" - 93 punkty

Islandzka produkcja "Katla" skupia się na wydarzeniach związanych z wybuchem podlodowcowego wulkanu Katla. "Wydarzenie to wywraca życie okolicznych mieszkańców do góry nogami, a spod lodu na powierzchnię zaczynają wychodzić tajemnice" - czytamy w opisie serialu.

7. "Ragnarok" - 103 punkty

Norweska produkcja fantasy była siódmym najchętniej oglądanym serialem w czerwcu. Historia o norweskim miasteczku wyniszczonym przez zanieczyszczenia i topnienie lodowców zmierzającym ku zagładzie podbiła serca polskiej publiczności.  

6. "Szkoła dla elity" - 116 punktów

"Szkoła dla elit" to kolejna hiszpańska produkcja w tym zestawieniu. Kryminalny serial dla młodzieży skupia się wokół morderstwa, do którego doszło w prywatnej szkole. W połowie czerwca na platformę trafiły nowe odcinki czwartego sezonu tej produkcji. 

5. "Archiwista" - 123 punkty

W zestawieniu najpopularniejszych seriali znalazła się polska produkcja "Archiwista", opowiadająca o doświadczonym policyjnym archiwiście, który próbuje rozwiązać umorzone sprawy sprzed lat. Pomaga mu w tym młoda i ambitna policjantka. Główne role w serialu zagrali: Paulina Gałązka, Henryk Talar i Mirosław Zbrojewicz.

4. "Łasuch" - 144 punkty

Serial przedstawia losy uroczego chłopca, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem. Chłopiec wyrusza w niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczny świat. W wyprawie towarzyszy mu szorstki opiekun. 

3. "Psi patrol" - 151 punktów

Na trzecim miejscu znalazł się popularny serial dla dzieci "Psi Patrol", opowiadający o przygodach sześciu szczeniaków i 10-latka, którzy prowadzą misje ratunkowe. Animowana produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością od kilku lat. Pierwszy sezon powstał w 2013 roku, a obecnie dzieci mogą oglądać już czwarty sezon serialu.

2. "Lupin" - 174 punkty

"Lupin" to francuska produkcja przedstawiająca historię zainspirowanego przygodami Arsène’a Lupina złodzieja - Assaniego Diopa, który obmyśla  zemstę na zamożnej rodzinie, która była niesprawiedliwa względem jego ojca. Dotychczas powstały dwa sezony serialu, a odtwórcą głównej roli jest Omar Sy. 

1. "Lucyfer" - 249 punktów

"Lucyfer" to serial kryminalny opowiadający o Lucyferze Morningstarze, który opuszcza piekło, aby prowadzić w Los Angeles klub nocny, a później zostaje asystentem detektyw Chloe Decker. Dotychczas produkcja doczekała się pięciu sezonów, a ostatni - szósty sezon serii ukaże się w 2022 roku. 

Więcej o: