Seriale o miłości Netflixa - zobacz najlepsze propozycje

Seriale o miłości Netflixa to duża dawka wzruszeń, ale też świetna rozrywka. Szukasz klimatycznej propozycji na dłużej? Zakochasz się w poniższych tytułach.

Seriale miłosne. Netflix i jego romantyczna oferta

Seriale miłosne Netflixa to prawdziwy sklep z cukierkami, w którym można dowolnie przebierać w propozycjach. Znajdziemy tutaj zarówno produkcje kostiumowe, klimatyczne tytuły dla nastolatków jak i klasyczny angielski humor. Szukasz dobrego romansu na wieczór lub na weekend? Sprawdź wzruszające serie od Netflixa. 

Kadr z zapowiedzi filmu 'POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ' Komedie francuskie - jakie filmy warto obejrzeć? 6 zabawnych produkcji

Netflix - seriale miłosne w klimacie Jane Eyre 

Ta klasyczna angielska powieść autorstwa Charlotte Brontë doczekała się wielu ekranizacji. Filmy i seriale na kanwie historii młodej guwernantki wyznaczyły kierunek dla romantycznych produkcji kostiumowych. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji w kategorii Netflix seriale miłosne, które pozwalają złapać oddech od współczesności. 

 • ''Bridgertonowie'', 2020 r. - Akcja serialu toczy się czasach brytyjskiej regencji. Widzowie mogą śledzić losy rodzeństwa, które za wszelką cenę chce przedostać się do świata londyńskich elit.
 • ''Telefonistki'', 2017 r. - Historia czterech kobiet zatrudnionych w krajowej centrali telefonicznej w Madrycie w latach 20. Piękne telefonistki szukają miłości i swojego miejsca w życiu. 
 • ''Głos serca'', 2014 r. - Romantyczna opowieść z początków XX wieku. Kobieta z wyższych sfer decyduje się na odważny krok - porzuca wygodne życie w mieście na rzecz posady nauczycielki w małym kanadyjskim miasteczku. 
 • ''Bazar de la Charité'', 2019 r. - XIX-wieczny Paryż pogrążony w romantycznym chaosie to tło dla historii trzech kobiet, które muszą stawić czoła nowym okolicznościom. 
Zobacz wideo Zobacz Popkulturę odcinek 82

Dobre seriale romantyczne Netflixa - romans plus komedia 

Romantyczne seria z dużą dawką angielskiego humoru, a może historie miłosne z Nowego Jorku lub Toronto? Poniżej prezentujemy dobre seriale romantyczne Netflixa, które oprócz wzruszeń zapewnią też dobrą rozrywkę. 

 • ''Kuku'', 2012 r. - Ślub poukładanej Rachel z ekscentrycznym hipisem jest początkiem końca spokojnego życia pewnej brytyjskiej rodziny. 
 • ''The Dutchess'', 2020 r.- Opowieść o samotnej matce, która próbuje połączyć niemożliwe: macierzyństwo, karierę i życie miłosne. Niepoprawny humor to prawdziwa siła tej produkcji. 
 • ''Jak poznałem Waszą matkę'', 2005 r. - znakomity serial, który opowiada o miłosnych perypetiach grupy przyjaciół z Nowego Jorku. Każdy odcinek zaprasza widza w retrospekcyjną podróż na poszukiwanie tej jedynej. 
 • ''Pracujące mamy'', 2017 r. - Bezkompromisowa opowieść o realiach po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Pracujące mamy prócz czasu dla dzieci i spraw zawodowych chcą mieć udany i satysfakcjonujący związek i to wszystko na pełen etat. 

Zabawa w pochowanego Fajne filmy na wieczór- sprawdź klimatyczne propozycje w różnych kategoriach wiekowych

Seriale miłosne Netflixa z myślą o młodych widzach 

Młodość rządzi się swoimi prawami, ta sama zasada dotyczy serii dedykowanych dla nastolatków. Seriale miłosne Netflixa? Sprawdź propozycje w wakacyjnym lub mrocznym klimacie, ale zawsze blisko spraw młodego widza. 

 • ''Outer Banks'', 2020 r. - Pierwsza miłość i zaginiony skarb w tle to idealny przepis na upalne lato, na które zapraszają nieustraszeni bohaterowie Outer Banks. 
 • ''Jezioro marzeń'', 1998 r. - Zgrana paczka licealistów przeżywa swoje pierwsze randki i klimatyczne imprezy w jeziornym miasteczku Capeside. 
 • ''Riverdale'', 2017 r. - Okres dorastania to wyjątkowy czas, który niesie ze sobą wiele problemów. A gdy dodamy do tego grasującego po okolicy seryjnego mordercę oraz gang motocyklistów sytuacja dodatkowo się komplikuje. 
 • ''The end of a f***ing world'', 2017 r. - brytyjska seria, którą można określić jako nastoletni bunt  w pigułce. 

Zobacz też: Filmy romantyczne dla młodzieży. Najlepsze tytuły wszech czasów

Więcej o: