"Sukcesja". Zwiastun 3 sezonu trafił właśnie do sieci. Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO]

Zwiastun trzeciego sezonu "Sukcesji" pojawił się właśnie w sieci. Kolejna odsłona uwielbianego przez widzów serialu HBO ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

"Sukcesja" to obsypany nagrodami serial HBO, którego widzowie przyglądają się rodzinnej walce o władzę i wpływy w globalnej korporacji mediowej. Stacja HBO zamieściła właśnie w sieci zwiastun nowego, trzeciego sezonu, który prezentujemy niżej.

"Sukcesja". O czym jest ten serial HBO? Kto w nim gra?

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli "Sukcesji", a zastanawiają się, czy jest warta obejrzenia, przytaczamy opis fabuły oraz obsadę tej hitowej produkcji.

"Roy Logan - nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią, u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy, młodszy brat Kandalla, który nie pracuje już Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan "Shiv" Roy, jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy, najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę - między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem" - czytamy w opisie produkcji.

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst" [Popkultura]

"Sukcesja". Obsada serialu

Twórcą "Sukcesji" jest Jesse Armstrong, pracujący dawniej przy takich serialach jak "Co robimy w ukryciu?" (komedii o wampirach stylizowanej na paradokument) czy jednym z największych hitów Netfliksa - "Czarne lustro".

Gwiazdami serialu "Sukcesja" są m.in.: Brian Cox (jako Logan Roy), Jeremy Strong (Kendall Roy), Kieran Culkin (Roman Roy), Sarah Snook (Siobhan "Shiv" Roy"), Nicholas Braun (Greg Hirsh), Matthew Macfadyen (Tom Wambsgans) i Alan Ruck (Connor Roy).

Wiadomo już, że w trzecim sezonie wystąpią także Adrien Brody ("Pianista", "Grand Budapest Hotel", "O północy w Paryżu") w roli Josha Aronsona, Alexander Skarsgard ("Wielkie kłamstewka", "Czysta krew", "Bastion") jako Lukas Matsson oraz Hope Davis ("Your Honor") jako Sandi Furness.

"Sukcesja". Zwiastun trzeciego sezonu. Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu?

Oficjalny zwiastun nowego sezonu "Sukcesji" możecie zobaczyć poniżej. Dokładna data premiery trzeciego sezonu nie została jeszcze podana. Planowana jest na jesień 2021 roku.

 
Więcej o: