"Kissing Booth" sezon 3 - jest zwiastun filmu, premiera w sierpniu w serwisie Netflix. "Będą kłopoty"

Ellie, Noah i spółka powracają w filmie "Kissing Booth 3". Zwiastun produkcji zdradza, że tym razem więsza część akcji rozegra się nad morzem.

"The Kissing Booth" to trylogia młodzieżowych komedii romantycznych opartych na książkach Beth Reekles. 24 lipca zeszłego roku premierę miała druga część serii, a ekipa kręciła jednocześnie także trzecią. Dlatego już 11 sierpnia premierę będzie miał film "The Kissing Booth 3".

Magdalena Różdżka jako detektyw w serialu 'Rojst'97' dostępnym na platformie Netflix"Rojst'97" to świetnie oddane realia lat 90., mrok i doskonałe aktorstwo

"The Kissing Booth 3" - zwiastun obiecuje kłopoty i zabawę

Pierwsza część opowiada historię Ellie (Joey King), która wdaje się w romans z Noah (Jacob Elordi), bratem swojego najlepszego przyjaciela. Dziewczyna musi zdecydować, czy chce poświęcić swoją przyjaźń z Lee (Joel Courtney), aby kontynuować zakazany związek. W kontynuacji, która miała premierę w zeszłym roku, Noah wyjeżdżał na studia i Ellie martwiła się, czy uda się im utrzymać związek na odległość. Tym razem para razem z Lee i jego dziewczyną spędzą "ostatnie takie" lato w domku na plaży - tuż przed tym, jak główna bohaterka i jej przyjaciel wyjadą na uczelnie lub uczelnię. No właśnie, Ellie musi zdecydować, czy będzie studiowała razem z jednym, czy z drugim bratem.

Zobacz wideo "The Kissing Booth 3" [ZWIASTUN]

Dodatkowo, Ellie będzie ukrywała ten fakt przed obydwoma chłopakami. No i jak zwykle oprócz tego, że wpakuje się w kłopoty, będzie też się dobrze bawić. Między innymi w trakcie realizacji kolejnych zadań, które lata temu wpisała razem z najlepszym przyjacielem na specjalną listę.

'Sukcesja' powróci w trzecim sezonie. W sieci pojawił się jego zwiastun"Sukcesja". Zwiastun 3 sezonu trafił do sieci. Kiedy premiera? [WIDEO]

W trzeciej części pojawi się także Taylor Zakhar Perez, który w poprzednim filmie trochę namieszał w związku Ellie i Noaha. W obsadzie "Kissing Booth 3" są także m.in. Maisie Richardson-Sellers, Meganne Young i Molly Ringwald.  

Więcej o: