"Czarna owca". Jako pierwsi pokazujemy zwiastun nowego filmu z Jakubikiem i Popławską [WIDEO]

Serwis Kultura.gazeta.pl jako pierwszy publikuje zwiastun filmu "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Jak opisuje dystrybutor, to "słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość". Premiera zaplanowana jest na 13 sierpnia.

"Produkcja opowiada o problemach, które dotyczą każdego z nas, chociaż czasem boimy się lub nie chcemy o nich mówić. Relacje w rodzinie Gruzów, mimo że przedstawione w lekkiej formie, skłaniają jednak do głębszych przemyśleń" - zapowiada dystrybutor filmu "Czarna owca".

- Problem filmowej rodziny polega na niedojrzałości każdego z jej członków. Niedojrzałość Magdy polega na tkwieniu w kłamstwie przez wiele lat. Niedojrzałość jej męża na tym, że nie potrafi się skonfrontować z rzeczywistością. A ich syn Tomek jest po prostu niedojrzałym gówniarzem - opisuje Magdalena Popławska, wcielająca się w filmie w rolę Magdy.

Zobacz wideo "Czarna owca". Zwiastun

"Czarna owca". Zwiastun filmu

Oprócz Magdaleny Popławskiej w "Czarnej owcy" zobaczymy także Arkadiusza Jakubika, Kamila Szeptyckiego, Agatę Różycką, Annę Cieślak, Annę Smołowik i Włodzimierza Pressa.

Za reżyserię odpowiada Aleksander Pietrzak, twórca młodego pokolenia, znany z filmów takich jak m.in. "Ja i mój tata" i "Juliusz". Scenariusz napisał Bartosz Kozera. Producentem filmu jest  TVN Grupa Discovery.

- Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem, próba odnalezienia się w całkowicie nowej sytuacji życiowej, ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to – mam nadzieję – da nam "Czarna owca" - komentuje Aleksander Pietrzak, reżyser filmu.

Produkcja trafi do kin 13 sierpnia.

Więcej o: