Netflix - TOP 10. Co najchętniej oglądają Polacy? Liderem polski serial Rojst' 97 [LISTA]

Największą popularnością wśród Polaków może cieszyć się nasz rodzimy serial "Rojst' 97". Polskiego ulubieńca goni na Netfliksie jednak dramat obyczajowy "Virgin River". Trzecie miejsce na podium należy do mini serialu "Sex/Life".

Liderem rankingu TOP 10 w Polsce na platformie streamingowej Netflix jest polski serial "Rojst’ 97", czyli kontynuacja przejętego od nieistniejącego już Showmaxa serialu "Rojst".  A co jeszcze warto obejrzeć na Netlfiksie? Prezentujemy TOP 10 najchętniej oglądanych przez Polaków filmów i seriali.

Top 10 filmów i seriali na Netfliksie. Co najchętniej oglądają Polacy?

1. "Rojst’ 97" zajmuje pierwsze miejsce na podium. To polska produkcja, przejęta przez Netfliksa od Showmaxa. Drugi sezon kryminalnego serialu "Rojst" cieszy się dużym zainteresowaniem widzów w Polsce i zbiera ogrom pozytywnych recenzji. Akcja serialu rozgrywa się w latach 90., w czasie gdy mieszkańcy południowo-zachodniej Polski zmagali się z powodzią, która odkrywa długo skrywane sekrety...

 

2. Na drugim miejscu plasuje się "Virgin River", czyli serial obyczajowy, opowiadający historię pielęgniarki, która zmaga się z żałobą. W trzecim sezonie serialu widzowie zmierzą się z kolejnymi rozterkami, dramatami i romansami bohaterów.

 

3. Jako ostatni na podium znalazł się mini serial dramatyczno-obyczajowy "Sex/Life". Opowiada o losach przykładnej żony i matki, która skrywa mroczną przeszłość. A w wyniku przełomowego wydarzenia i chwili namiętności, postanawia wprowadzić w swoim życiu seksualnym znaczne zmiany.

 

4. Kolejny na liście jest "Major Grom: Doktor plagi" - film science fiction o nowym bohaterze, który chce zaprowadzić w Sankt Petersburgu porządek. Czy pomoże w tym bezradnej policji?

 

5. "Atypowy" to serial, który podbił serca widzów już kilka lat temu. Najnowszy sezon, który opowiada o nastolatku z głębokim stadium autyzmu, trafił na piąte miejsce na liście top 10 filmów i seriali Netfliksa.

 

6. Na szóstym miejscu australijska komedia romantyczna "Przyjaciel z dzieciństwa", czyli historia prawniczki, która pomaga rozwiązać problemy swojego przyjaciela z dawnych lat.

 

7. Siódme miejsce zajmuje znane niemal wszystkim anime. "Pokemon: Podróże" to najnowsza wersja kultowego już serialu.

 

8. Kolejne miejsce na liście należy do francuskiego filmu sensacyjnego "Jak zostałem superbohaterem". Choć film zadebiutował na Netlfiksie całkiem niedawno, to świat zamieszkały przez posiadaczy supermocy, zaintrygował widzów w Polsce właśnie w ostatnim tygodniu.

 

9. To nie pierwszy raz, kiedy "Psi Patrol" znajduje się w zestawieniu TOP 10. Ta urocza animacja dla najmłodszych, w której główną rolę odkrywają słodkie, a zarazem odważne pieski, podbija serca najmłodszych widzów platformy.

 

10. Na ostatnim miejscu drugi sezon serialu "Lupin", którego premiera miała miejsce 11 czerwca. W tym sezonie przyparty do muru Assane będzie zmuszony do opracowania nowego, ryzykownego planu. Czy osiągnie zamierzony cel?

 

Netflix. Najciekawsze nowości na lipiec

Wśród seriali na licencji warto obejrzeć "The Good Doctor", którego trzy sezony zawitają 13 lipca na Netflix, a także dziewiąty sezon "W garniturach", który pojawi się na platformie 17 lipca. Warto również mieć na uwadze kolejną część "Ulicy strachu". Ostatni z filmów grozy pojawi się na platformie 16 lipca.

W lipcu na Netfliksie pojawi się wiele różnorodnych tytułów. Zdecydowanie znajdą tu coś dla siebie miłośnicy grozy, fani dramatów, filmów o miłości oraz najmłodsi.

Więcej o: