''Bridgertonowie'' sezon 2 - jak potoczą się dalsze losy rodziny?

''Bridgertonowie'' sezon 2 - to już pewne. Na kiedy wyznaczono datę premiery i co wiemy na temat drugiego sezonu? Sprawdź wszystkie ważne informacje w poniższym artykule.

"Bridgertonowie" książka - początek historii 

Scenariusz do serialu został napisany przez Chrisa Van Dusena na podstawie cyklu powieści autorstwa Julii Quinn. Brytyjska pisarka specjalizuje się w romansach historycznych, cykl książek "Bridgertonowie" liczy aż dziewięć tomów. Tytuł ma całą rzeszę wiernych fanów na całym świecie, którzy swoją sympatię do członków rodu przenieśli z kart powieści także na serial. Aktualnie na Netflixie dostępny jest pierwszy sezon, który liczy 8 odcinków. Kiedy poznamy dalsze losy Bridgertonów z serialu Netflixa?

'Bridgertonowie''Bridgertonowie' fot. Netflix

''Bridgertonowie'' sezon 2 - kiedy premiera nowej serii? 

Kiedy pojawi się na polskim Netflixie 2 sezon serialu ''Bridgertonowie''? Odpowiedź nie jest oczywista. Co prawda w social mediach dostępne są już pierwsze zakulisowe filmiki oraz zdjęcia, ale na oficjalny start trzeba będzie poczekać aż do 2022 roku. Nowy sezon serialu będzie bazował na drugim tomie powieści pod tytułem ''Ktoś mnie pokochał". Jak tym razem potoczy się historia rodziny? 

Netflix ''Bridgertonowie'' - czym zaskoczy nas nowy sezon?

Podczas gdy pierwszy sezon kręcił się wokół wątku Daphne i księcia Hastings druga odsłona historii rodzeństwa skupi się na życiu uczuciowym najstarszego barta Daphne, Anthonego. Pierwszy sezon  zakończył ze złamanym sercem, tym razem o jego względy będą walczyły nowe bohaterki: Edwina i jej starsza siostra Kate Sharma. Pomimo planowanego ślubu z Edwiną, to właśnie Kate rozbudzi namiętne uczucia Anthonego, który wplącze się w gorący romans i znajdzie się w trudnym położeniu pomiędzy dwiema kobietami. Poniżej prezentujemy opis II tomu, który w pełni wyjaśnia aktualną sytuację Anthonego. 

"Anthony Bridgerton uwielbia swoje życie wicehrabii i wydaje się, że nic nie przekona go do ślubu. Gdy w Londynie wybuchają plotki o jego przyszłym małżeństwie, nikt nie daje im wiary. Anthony zaczyna jednak skrupulatnie realizować swój własny plan - wybrał już odpowiednią kandydatkę na żonę, młodszą siostrę Kate Sheffield. (W serialu znana jako Kate Sharma). Niepotrzebne mu małżeństwo z miłości, lecz takie, które zapewni mu korzyści. Szybko jednak okazuje się, że sarkastyczna Kate może być przeszkodą. Kobieta nie daje się wodzić mu za nos i jest pewna tego, że nie jest ON materiałem na męża żadnej kobiety, zwłaszcza jej siostry.

Ku swojemu zaskoczeniu, Anthony odkrywa, że choć Kate jest jedną z najbardziej irytujących osób jakie spotkał, jest jednocześnie też niezwykle pociągająca. Kate, choć próbuje z tym walczyć, nie może wiecznie opierać się największemu uwodzicielowi w Londynie. Każda decyzja może mieć jednak swoje bolesne konsekwencje..."

Kto wcieli się w role sióstr i kogo jeszcze zobaczymy w drugim sezonie? Więcej na temat obsady serialu ''Bridgertonowie'' poniżej. 

Zobacz też: ''Riverdale'' sezon 5 - sprawdź, co słychać w sennym miasteczku

Zobacz wideo "Bridgertonowie" [Zapowiedź 2. sezonu]

''Bridgertonowie'' obsada 2 sezonu 

W drugim sezonie wraz z nowym wątkiem miłosnym Anthonego pojawią się dwie kluczowe postaci Kate i Edwina. W rolę Kate Sharmy wcieli się Simone Ashey (znana z "Sex Education"), natomiast rolę siostry Edwiny zagra Charithra Chandran. Oprócz nich zobaczymy też: 

  • Jacka (Rupert Young) - bohater stworzony na potrzeby serialu
  • Mary (Shelley Conn) - matka Kate  
  • Theo Sharpe (Calam Lynch) - pomocnik drukarza

''Bridgertonowie'' sezon 2 - 4 

Dobra wiadomość dla miłośników serialu jest taka, że oprócz 2 sezonu twórcy Netflixa zapowiedzieli już dwie kolejne serie. Na razie sezon 3 i 4 owiany jest tajemnicą, ale dokładnie tak jak w przypadku drugiego sezonu wskazówek należy szukać na kartach powieści.

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Zobacz też: Fajny serial - Netflix. Pięć propozycji, które nie pozwolą Ci oderwać się od ekranu

Więcej o: