Loki wróci na nasze ekrany! Będzie drugi sezon serialu Marvela

To już pewne - serial "Loki" doczeka się drugiego sezonu! Marvel zdradził to swoim fanom w typowym dla siebie stylu - za pomocą sceny po napisach, którą mogliśmy zobaczyć, oglądając finałowy odcinek pierwszego sezonu opowieści o Lokim.

Finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu "Loki" trafił na platformę Disney+, rozgrzewając wyobraźnię fanów MCU do czerwoności, a to za sprawą sceny po napisach. Widzowie mogli zobaczyć w niej teczkę z aktami tytułowego antybohatera, która została oznaczona pieczęcią z napisem: "Loki powróci w sezonie 2". Oznacza to, że "Loki" będzie pierwszym serialem Marvel Studios, który doczeka się kontynuacji. Wiadomo już, że historia z "WandaVision" będzie kontynuowana w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", z kolei nowy Kapitan Ameryka wróci prawdopodobnie w planowanym "Kapitanie Ameryce 4".

Serial 'Loki' "Loki". Orientacja seksualna Lokiego potwierdzona - biseksualny bohater Disney+

"Loki". Kiedy drugi sezon serialu Marvela? 

Kiedy doczekamy się drugiego sezonu serialu "Loki"? Tego jeszcze nie wiadomo. Media spekulują jednak, że prawdopodobnym terminem jest druga połowa 2022 roku.

"Loki". O czym opowiada ten serial? Jacy aktorzy znaleźli się w obsadzie?

Przypomnijmy, że akcja pierwszego sezonu serialu "Loki" rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry". Główny bohater zostaje zmuszony przez tajną organizację do wykorzystywania swoich umiejętności w walce o zachowanie zasad funkcjonowania czasoprzestrzeni. Trailer tej produkcji możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz wideo "Loki" - ZWIASTUN! Uwielbiany przez fanów złoczyńca ze świata Marvela

Główną rolę w serialu "Loki" gra Tom Hiddleston. Obok niego na ekranie pojawiają się: Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Pierwszy sezon "Lokiego" wyreżyserowała Kate Herron, a jego głównym scenarzystą był Michael Waldron.

Więcej o: