''BrzydUla'' sezon 3 - czy twórcy planują kolejne odcinki?

Wiosną 2021 roku pojawiły się spekulacje na temat tego, czy będzie ''BrzydUla'' sezon 3. Serial, emitowany na ekranach TVN7, cieszy się sporą popularnością, nic więc dziwnego, że jego wierni widzowie chcieliby wiedzieć, czy losy głównych bohaterów będą kontynuowane. Sprawdzamy, co wiadomo na temat ''BrzydUla 3''.

''BrzydUla'' sezon 3: kiedy można się go spodziewać?

Wiosną bieżącego roku zaczęły pojawiać się pogłoski, iż w planach jest ''BrzydUla'' sezon 3. Kiedy wakacyjna przerwa w emisji ''BrzydUli 2'' zbliżała się wielkimi krokami, coraz głośniej dopytywano się o to, czy prócz zaplanowanej na jesień kontynuacji sezonu 2 widzowie mogą spodziewać się dalszych odcinków ulubionego serialu. Choć twórcy nie podają żadnych konkretów, to jednak na podstawie ich wypowiedzi można spodziewać się, iż widzowie doczekają się dalszych perypetii swoich ulubionych bohaterów. Pewne jest, że zaplanowany na 180 odcinków drugi sezon serialu powróci na telewizyjne ekrany jesienią i będzie emitowany do końca roku. Twórcy ''BrzydUli'' coraz częściej jednak wspominają o planach na dalsze odcinki. Scenarzysta Piotr Jasek swego czasu zapewniał, że ma sporo pomysłów na dalsze losy bohaterów serialu, a i odtwórczyni głównej roli (a zarazem współscenarzystka serialu), Julia Kamińska, zapowiadała pisanie dalszych losów bohaterów serialu. Zatem niewykluczone, że aktorzy i twórcy serialu powrócą na plan zdjęciowy już na początku 2022 roku i rozpoczną realizację kolejnego, trzeciego już sezonu ''BrzydUli''. Oznacza to, że widzom na premierowe odcinki ''Brzyduli 3'' przyjdzie jeszcze poczekać, być może do jesieni 2022 roku.

'Bridgertonowie' ''Bridgertonowie'' sezon 2 - jak potoczą się dalsze losy rodziny?

''BrzydUla'': obsada serialu

Jak to zwykle bywa, na sukces serialu ''BrzydUla'' obsada miała i ma dość spory wpływ. W role główne wcielają się znani i lubiani aktorzy, co sprawia, że kreowane przez nich postacie są wyraziste i nabierają niepowtarzalnego charakteru. Tytułową ''BrzydUlę'' – Ulę Dobrzańską, dawniej Cieplak, gra Julia Kamińska. Jej talent aktorski pozwolił na stworzenie postaci charakterystycznej: zdolnej, uczciwej, pracowitej i skromnej, ale niezbyt urodziwej młodej kobiety, która zdobywa pracę w charakterze sekretarki, później asystentki, a ostatecznie dyrektora finansowego domu mody ''Febo & Dobrzański''. W rolę dyrektora do spraw promocji, a później prezesa firmy F&B, Marka Dobrzańskiego, wciela się Filip Bobek. Postać pięknej, luksusowej i zarozumiałej Pauliny Febo przypadła w udziale Mai Hirsch. Natomiast ulubienicą widzów jest Violetta Kubasińska, sekretarka Marka, która co prawda nie jest zbyt błyskotliwa, ale chętnie stosuje w swych wypowiedziach znane związki frazeologiczne i powiedzenia, niechcący zabawnie je przekręcając. W rolę Violi wciela się Małgorzata Socha.

Zobacz wideo "BrzydUla 2" - zwiastun serialu

''BrzydUla'': online można nadrobić zaległości

Czy można obejrzeć serial ''BrzydUla'' online? Oczywiście, jest taka możliwość. Do maja premierowe odcinki ''BrzydUli 2'' można było oglądać na antenie TVN7 codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00. Powtórki dostępne były dzień po premierze w godzinach popołudniowych, bloki powtórkowe emitowała też w weekendy stacja TVN. Jednakże widzowie, którzy nie mieli możliwości oglądać telewizyjnych premier bądź powtórek, albo w czasie wakacji chcą nadrobić zaległości w serialu, mogą obejrzeć wybrane odcinki w Internecie. Serial można bowiem śledzić online, za pośrednictwem platformy Player. ''BrzydUla 2'' jest tam dostępna w całości – wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki są dostępne w jednym miejscu.

Chyłka: Kasacja Polskie seriale: polscy twórcy nie mają się czego wstydzić

''BrzydUla'': streszczenie

O czym jest serial ''BrzydUla''? Streszczenie go w kilku zdaniach wydaje się rzeczą niemożliwą, ale spróbujemy przybliżyć nieco tę produkcję TVN-u tym, którzy jeszcze jej nie znają. ''BrzydUla'' początkowo opierała się na kolumbijskim tytule ''Yo soy Betty, la fea'' i emitowana była na antenie TVN od października 2008 roku do grudnia 2009 roku. Serial opowiadał losy Uli Cieplak, zdolnej, pracowitej i inteligentnej, choć niezbyt urodziwej (noszącej szpecące okulary i aparat ortodontyczny), ekonomistki, która otrzymuje posadę w domu mody ''Febo & Dobrzański'' i pnie się po szczeblach kariery, skrycie podkochując się w swoim szefie, Marku Dobrzańskim. Po wielu perypetiach scenarzyści doprowadzili do zejścia się dwójki głównych bohaterów – w finale Marek wyznał Uli miłość. Ogromna popularność serialu sprawiła jednak, że w 10 lat po nakręceniu części pierwszej, twórcy zdecydowali się na kontynuację. A ponieważ pierwsze 235 odcinków wyczerpało latynoską fabułę, scenarzyści stworzyli autorską serię, zatytułowaną ''BrzydUla 2''. Akcja serialu rozgrywa się kilka lat później, Ula jest żoną Marka i matką ich trójki dzieci. Mając dom na głowie, zdaje się być kobietą spełnioną. Jednak, w wyniku splotu rozmaitych wydarzeń, Ula postanawia wrócić do F&D, do pracy na pół etatu. Przekonana, że Marek zdradza ją z asystentką, pocieszenia szukać będzie u lekarza rodzinnego, Artura Szczęsnego. Doprowadzi to do kryzysu w małżeństwie Dobrzańskich…

Zobacz też: ''Wataha'': sezon 4 - czy będzie kolejny sezon popularnej serii?

Więcej o: