Koronawirus na planie serialu "Bridgertonowie". Produkcja wstrzymana po raz drugi

Koronawirus nie odpuszcza i nadal krzyżuje plany m.in. twórców filmowych i serialowych. Deadline podaje, że już po raz drugi w ciągu tygodnia wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu "Bridgertonowie" - tym razem do odwołania. Na razie nie wiadomo, czy zakażona została osoba z obsady, czy z ekipy.

Deadline przypomina, że po raz pierwszy w ostatnim tygodniu produkcję serialu Netfliksa wstrzymano w czwartek — pozytywny test na zakażenie koronawirusem uzyskał wtedy jeden z członków ekipy. Działania zostały jednak wznowione już następnego dnia. Według najświeższych informacji z niedzieli nie jest jasne, kiedy aktorzy i ekipa wrócą do pracy. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstają "Bridgertonowie", żniwo zbiera trzecia fala pandemii. W sobotę rząd podał, że w ciągu minionej dobry wykryto 54 674 nowe zakażenia koronawirusem co oznacza piąty dzień z rzędu rekordowym bilansem w trzeciej fali epidemii.

Czytaj też: "Bridgertonowie" już nie są najczęściej oglądanym serialem w sieci. Wygrało karate >>

Zobacz wideo "Kruk". Aktorski pojedynek Lichoty i Żurawskiego

"Bridgertonowie". Co wiemy o drugim sezonie przeboju Netfliksa?

Podczas gdy pierwszy sezon, który zgromadził rekordową liczbę widzów, kręcił się wokół wątku miłości Daphne i księcia Hastings, druga odsłona historii szlacheckiego rodzeństwa skupi się na życiu uczuciowym najstarszego barta Daphne, Anthony'ego. Pierwszy sezon bohater zakończył ze złamanym sercem — tym razem o jego względy będą walczyły nowe bohaterki: Edwina i jej starsza siostra Kate Sharma. Pomimo planowanego ślubu z Edwiną, to właśnie Kate rozbudzi namiętne uczucia Anthony'ego, który wplącze się w gorący romans i znajdzie się w trudnym położeniu pomiędzy dwiema kobietami. Poniżej prezentujemy opis II tomu, który w pełni wyjaśnia aktualną sytuację Anthonego:

Anthony Bridgerton uwielbia swoje życie wicehrabii i wydaje się, że nic nie przekona go do ślubu. Gdy w Londynie wybuchają plotki o jego przyszłym małżeństwie, nikt nie daje im wiary. Anthony zaczyna jednak skrupulatnie realizować swój własny plan — wybrał już odpowiednią kandydatkę na żonę, młodszą siostrę Kate Sheffield (w serialu znana jako Kate Sharma - przyp. red.). Niepotrzebne mu małżeństwo z miłości, lecz takie, które zapewni mu korzyści. Szybko jednak okazuje się, że sarkastyczna Kate może być przeszkodą. Kobieta nie daje się wodzić mu za nos i jest pewna tego, że nie jest on materiałem na męża żadnej kobiety, zwłaszcza jej siostry. Ku swojemu zaskoczeniu, Anthony odkrywa, że choć Kate jest jedną z najbardziej irytujących osób, jakie spotkał, jest jednocześnie też niezwykle pociągająca. Kate, choć próbuje z tym walczyć, nie może wiecznie opierać się największemu uwodzicielowi w Londynie. Każda decyzja może mieć jednak swoje bolesne konsekwencje...

W tej chwili nie jest znana konkretna data premiery drugiego sezonu — Netflix przewiduje ją na przyszły rok. 

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: