Netflix. "Sex Education" wraca we wrześniu, szykują się naprawdę duże zmiany [ZWIASTUN]

Netflix pokaże trzecią serię "Sex Education" 17 września, a teraz udostępnił bardzo pomysłowy zwiastun. Pokazał w nim, czego możemy się spodziewać po zmianie dyrektora liceum Moordale.

Zwiastun jest stylizowany na materiał promocyjny, zachęcający młodzież do nauki właśnie w tej konkretnej szkole. Jest to jednocześnie pierwszy raz, gdy widzimy nową dyrektorkę liceum. Gra ją znana z serialu HBO "Dziewczyny" Jemima Kirke. 

Marek NiedźwieckiPolskie Radio przedstawiło e-maile ws. LP3

Bohaterowie "Sex Education": Z nami czeka Cię świetlana przyszłość!". Ale nie wszystkich... 

"Wybierz Moordale" - to hasło pada najczęściej, ale im dalej w las, z tym mniejszym entuzjazmem jest wypowiadane. W wideo pojawia się większość uczniów szkoły, których historie śledziliśmy w poprzednich odcinkach. Zastanawia jednak brak Erica (Ncuti Gatwa) - wygląda na to, że barwnie ubierający się gej nie pasował do koncepcji nowej dyrektorki, która na początku zapowiada nowe otwarcie, ale wygląda na to, że sporo w jej słowach pozorów.

Zobacz wideo "Sex Education" - 3 sezon już 17 września. "Z nami czeka Cię świetlana przyszłość!" [ZWIASTUN]

"Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff." - tak Netflix zapowiada powrót "Sex Education"

MistrzJest zwiastun "Mistrza" o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz

Oprócz Kirke w obsadzie ośmioodcinkowego trzeciego sezonu znaleźli się również inni nowi aktorzy. Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i nie kryje się z tym; Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie - Annę.

Więcej o: