"Wiedźmin" w drugim sezonie bez scen w wannie. Henry Cavill zapewnia: Ludzie nie będą zawiedzeni

Odtwórca głównej roli w serialu "Wiedźmin" Netfliksa zdradził fanom, czego mogą spodziewać się po kontynuacji produkcji. Niestety Geralt nie pojawi się już w scenie w wannie, jednak aktor zapewnia, że publiczność nie będzie zawiedziona.
Zobacz wideo "Wiedźmin". Netflix pokazał zwiastun drugiego sezonu

Jakiś czas temu Netflix ogłosił oficjalną datę premiery drugiego sezonu "Wiedźmina". Henry Cavill, odtwórca głównej roli produkcji zdradził, czego fani mogą się po niej spodziewać.

Netflix. Henry Cavill obiecuje "mnóstwo męskiego ciała" w nowym sezonie "Wiedźmina"

Wszyscy zapewne dobrze kojarzą scenę z jednego z odcinków serialu, w której Geralt z Rivii bierze kąpiel. Cavill odwołując się do niej, postanowił podrażnić się nieco z fanami.

- Geralt od teraz bierze wyłącznie prysznice. Właśnie z tego powodu wynalazł prysznic - mówił podczas WitcherCon 2021. - Osobiście nie mam scen w wannie, ale ludzie nie będą zawiedzeni. Jest mnóstwo męskiego ciała, które można obserwować - cytuje aktora "The Sun".

Henry Cavill czyta 'Wiedźmina' Henry Cavill zagra w komedii romantycznej twórców "500 dni miłości"

Drugi sezon "Wiedźmina". Premiera jeszcze w tym roku

Pierwszy sezon "Wiedźmina" zawitał na platformie 19 grudnia 2019 roku, a drugi, ze względu na wybuch pandemii został nieco odłożony w czasie. Niedawno Netflix w końcu podzielił się z fanami datą premiery kolejnego sezonu. Jak pisaliśmy - Geralt, Yennefer i Ciri powrócą na ekrany już 17 grudnia tego roku. 

W kontynuacji produkcji zobaczymy nie tylko twarze znane z pierwszego sezonu, ale także aktorów wcześniej niewidzianych: Yasena Atoura w roli Coena, Agnes Born jako Vereen, Paula Bulliona wcielającego się w Laberta, Basila Eidenbenza jako Eskela, Aishę Fabienne Ross wcielającą się w Lydię, Mecię Simson jako Francescę, Kima Bodnię w roli Vesemira czy znanego z "Gry o Tron" Kristofera Hivju, który w "Wiedźminie" wcieli się w Nivellena. 

Wiedźmin - sezon 2 "The Witcher: Ronin", czyli Geralt w Japonii [TRAILER]

Znane są także oryginalne nazwy odcinków za wyjątkiem ostatniego, ósmego, z nich: 

  • Odcinek 1 - A Grain of Truth;
  • Odcinek 2 - Kaer Morhen;
  • Odcinek 3 - What Is Lost;
  • Odcinek 4 - Redanian Intelligence;
  • Odcinek 5 - Turn Your Back;
  • Odcinek 6 - Dear Friend;
  • Odcinek 7 - Voleth Meir.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: