"Creepshow", czyli horror i komedia w jednym. Polska premiera drugiego sezonu antologii już 29 lipca

29 lipca na antenie AMC zadebiutuje drugi sezon antologii "Creepshow", która łączy elementy komedii i horroru w telewizyjny spektakl. "Creepshow" powstał na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku w reżyserii George'a A. A. Romero, zrealizowanej według scenariusza Stephena Kinga i znanej w Polsce pod tytułem "Koszmarne opowieści".

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie… Ma być groteskowo, dziwnie i nieco zabawnie - "Creepshow" ma to wszystko.

Zobacz wideo "Kruk". Aktorski pojedynek Michała Żurawskiego i Leszka Lichoty

"Creepshow". Kolejny sezon horrorowo-komediowej antologii w AMC

AMC ogłosiło datę polskiej premiery 2. sezonu "Creepshow" – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Serial będzie emitowany od 29 lipca o 22:00 na antenie AMC. 2. sezon składa się z pięciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy czwartek od 29 lipca do 26 sierpnia, a 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

 

W 2. sezonie "Creepshow" na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter („Rekrut"), Ryan Kwanten („Czysta krew"), Barbara Crampton („Reanimator"), C. Thomas Howell („Zabójcze umysły"), Denise Crosby („Star Trek: Następne pokolenie"), Breckin Meyer („Robot Chicken"), Ted Raimi („Martwe zło"), Iman Benson („BlackAF"), Kevin Dillon („Ekipa"), Eric Edelstein („Miedzy nami, misiami"), Justin Long („Szklana pułapka 4.0"), D’Arcy Carden („Dobre miejsce") oraz Molly Ringwald („Klub Winowajców").

W specjalnym odcinku animowanym, na antenie 2 września o 22:00, usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda („24 godziny") oraz Joey King („The Kissing Booth"). "Creepshow" to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment. Do sprawdzenia przez fanów gatunku.

Więcej o: