Dexter wraca. Jest zwiastun

"Dexter" to jeden z tych seriali, których powrotów fani obawiają się najbardziej - był jedną z najlepszych produkcji pierwszej dekady XXI wieku, ale także ogromnym rozczarowaniem w finale. Czy jest sens wracać do tej historii? Twórcy usiłują nas przekonać tym zwiastunem, że tak.

Cztery nagrody Emmy, dwa Złote Globy, statuetka Gildii Aktorów, siedem Satelitów, pięć Saturnów, dwukrotna obecność na liście najlepszych dziesięciu programów roku Amerykańskiego Instytutu Filmowego. W sumie 53 zwycięstwa i 196 nominacji oraz... wielokrotnie przyznawany przez widzów tytuł najgorszego serialowego zakończenia wszech czasów.

Ben Affleck i Matt DamonDamon i Affleck w pierwszym wspólnym scenariuszu od "Buntownika z wyboru" [ZWIASTUN]

Dexter Morgan wraca, siekiera i noże nadal kuszą - zwiastun

Ostatni odcinek "Dextera" premierowo został pokazany w 2013 roku, a teraz stacja Showtime wraca do tematu. Michael C. Hall po raz kolejny wcieli się w Dextera Morgana. Tym razem nie pracuje on w Miami jako specjalista od śladów krwi w tamtejszej policji, ale mieszka w małym miasteczku, ukrywając się pod nowym nazwiskiem. Jak słyszymy w zwiastunie, nie da się jednak uciec przed swoją naturą - wygląda więc na to, że morderca zabijających innych złoczyńców według własnego kodeksu znów zacznie działać.

Zobacz wideo Dexter - zwiastun

"Dexter: New Blood" ma liczyć 10 odcinków. Twórcy wierzą w to, że mają do pokazania coś, co warto zobaczyć. - Trzymaliśmy się postanowienia, że wrócimy do wyjątkowej postaci Dextera, tylko jeśli znajdziemy twórcze ujęcie, które naprawdę będzie godne genialnego, oryginalnego serialu. Cóż, z przyjemnością informuję, że Clyde Phillips i Michael C. Hall właśnie znaleźli to ujęcie i nie możemy się doczekać, żeby pokazać je światu! - zapowiadał w październiku 2020 roku Gary Levine, szef ds. rozrywki w stacji Showtime.

'Diuna' - premiera filmu została przeniesiona z powodu koronawirusa"Diuna". Dlaczego to najbardziej wyczekiwana premiera roku?

Clyde Phillips był odpowiedzialny za pierwsze cztery sezony produkcji, czyli te, które cieszyły się szczególnie dobrą opinią. Premiera nowych odcinków w Showtime zaplanowana jest na jesień.

Więcej o: