"Dom z papieru". Jest teaser 5. sezonu hitu Netfliksa. Kiedy premiera?

Netflix podzielił się z widzami świeżym teaserem piątego sezonu "Domu z papieru". Zgodnie z zapowiedziami producentów zostanie on podzielony na dwie części. Premiera pierwszej odbędzie się na początku września, drugiej zaś - w grudniu.

Czwarty sezon hitowego hiszpańskiego serialu "Dom z papieru" został wyświetlony ponad 65 milionów razy, zyskując w ten sposób status najpopularniejszego nieanglojęzycznego serialu na Netfliksie.

"Dom z papieru". Już wkrótce 5. sezon! "Największy skok wszech czasów dobiega końca"

Czego możemy spodziewać się w nowym, piątym sezonie tej przebojowej produkcji ? "Grupa złodziei przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg - wojsko. Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę" - czytamy w opisie nowych odcinków.

Twórcą serialu jest Alex Pina. Gwiazdami serialu są m.in. Ursula Corbero (w roli Tokio), Alvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herran (Rio), Jaime Lorente (Denver) czy Darko Peric (Helsinki).

"Dom z papieru" - sezon 5. Najnowszy teaser serialu

W sieci ukazał się właśnie teaser najnowszej, piątej odsłony "Domu z papieru". Widać na nim Profesora uwięzionego na łańcuchu trzymanym przez Sierrę. Tę krótką zajawkę opatrzono równie krótkim opisem: "Szach-mat, Profesorze?". Poinformowano też, że pełny zwiastun piątego sezonu hiszpańskiej produkcji pojawi się już niedługo, bo 2 sierpnia. Wcześniejszą zapowiedź premierowych odcinków możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo "Dom z papieru". Netflix pokazał zapowiedź 5. sezonu [ZWIASTUN]

"Dom z papieru" - sezon 5. Kiedy premiera nowych odcinków?

Pierwsza część piątego sezonu "Domu z papieru" zadebiutuje na Netfliksie za nieco ponad miesiąc - 3 września, jednak na drugą fani będą musieli poczekać nieco dłużej - do 3 grudnia 2021 r. Obie części będą liczyły po pięć zupełnie nowych odcinków.

Więcej o: