"Otwórz oczy" w Netfliksie. Jest zapowiedź nowego polskiego serialu

Premiera nowej polskiej produkcji Netfliksa "Otwórz oczy" jest zaplanowana na 25 sierpnia. W roli głównej debiutantka - Maria Wawreniuk. Teraz możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź i plakat serialu.

"Otwórz oczy" to oparty na książce "Druga szansa" Katarzyny Bereniki Miszczuk dramat dla młodych widzów, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. Główną rolę Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji, gra debiutująca Maria Wawreniuk. Na ekranie w roli tajemniczego Adama, jej przewodnika po nowym miejscu, zobaczymy aktora młodego pokolenia Ignacego Lissa. W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska. 

Bruce Lee i Chuck Norris w filmie 'Droga smoka' Wielu wierzyło, że Bruce'a Lee "ciosem wibrującej pięści" zabili mnisi Shaolin

Netflix pokaże "Otwórz oczy". Jest teaser, o czym jest serial?

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Zobacz wideo "Otwórz oczy" - zwiastun

Kadr z piątego sezonu 'Domu z papieru' "Dom z papieru". Jest teaser 5. sezonu hitu Netfliksa. Kiedy premiera?

Za scenariusz odpowiadają: Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska. "Otwórz oczy" to sześć odcinków, a produkcja jest opisywana jako dramat o dorastaniu, science-fiction, thriller psychologiczny.

Więcej o: