Bob Odenkirk zasłabł na planie "Better Call Saul". Gwiazda "Breaking Bad" trafiła do szpitala

Bob Odenkirk, który gra główną rolę w serialu "Better Call Saul" (spin offie "Breaking Bad"), zasłabł podczas pracy przy kolejnych odcinkach na planie w Nowym Meksyku.

Współpracownicy aktora wezwali karetkę na plan "Better Call Saul" we wtorek. Bob Odenkirk został zabrany do szpitala, gdzie spędził noc. Na razie nie wiadomo, co z jego stanem zdrowia.

'Otwórz oczy': Maria Wawreniuk w roli Julki"Otwórz oczy" w Netfliksie. Jest zapowiedź nowego polskiego serialu

Bob Odenkirk w szpitalu. Pracował nad ostatnim sezonem "Better Call Saul"

Odenkirk pracował przy realizacji szóstej - i zarazem ostatniej - serii "Better Call Saul", która przyniosła mu już po cztery nominacje do Złotych Globów oraz nagród Emmy. Produkcja jest spin offem niezwykle popularnego "Breaking Bad", w którym aktor zagrał prawnika Saula Goodmana. W "Better Call Saul" widzowie śledzą jego próby, by zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque.

Andrzej Pąowski i jego pracaAndrzej Pągowski stworzył nowe logo TVN. "Ograniczenia, zakazy i cenzura niszczą sztukę"

W lipcu na ekrany kin wszedł jego najnowszy film - thriller "Nikt". Odenkirk wcielił się w nim w przechodnia, który jest świadkiem, jak grupa mężczyzn atakuje kobietę, więc podejmuje interwencję. Tym samym staje się celem narkotykowego bossa.

Zobacz wideo My ich też, bardzo! Męskie Granie Orkiestra 2021 to trzy zupełnie różne osobowości - i pięknie się zgrali

"Better Call Saul" cieszy się dużą popularnością również w Polsce (jest znany także pod tytułem "Zadzwoń do Saula"). Serial jest dostępny w ofercie Netfliksa. W obsadzie oprócz Odenkirka są także m.in. Jonathan Banks, Michael McKean, Patrick Fabian, Rhea Seehorn oraz Michael Mando.

Serial ma na koncie dwie statuetki Saturna dla najlepszego serialu akcji/thrillera telewizyjnego. Nagrody te są przyznawane przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru.

Więcej o: