Netflix - najpopularniejsze seriale w lipcu w Polsce. "Sex/Life" nawet przed "Rojst '97" [LISTA]

Jakie seriale dostępne na platformie streamingowej Netflix cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów? W czołówce znalazła się polska produkcja "Rojst '97".

Serwis Flixpatrol opublikował właśnie listę najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie w lipcu. Wśród dziesięciu najpopularniejszych w Polsce produkcji znalazł się m.in. "Sex/Life, "Rojst '97" czy "The Good Doctor". 

Zobacz wideo "Rojst ‘97", czyli kolejna podroż w czasie - oficjalny zwiastun

Co najchętniej oglądaliśmy w lipcu na Netfliksie?

10. "Too Hot to Handle" - 76 punktów

Na dziesiątym miejscu znalazł się amerykański program reality-show "Too Hot to Handle". "W rajskim otoczeniu atrakcyjni single spotykają się i łączą w pary. Jest jednak pewien haczyk - jeżeli chcą wygrać 100 000 dolarów, muszą zrezygnować z seksu" - zjawia produkcję Netflix. 

9. "Atypowy" - 78 punktów

"Atypowy" to serial opowiadając o Samie - nastolatku wchodzącym w dorosłość ze spektrum autyzmu. Po raz pierwszy serial pojawił się platformie w 2017 roku, a obecnie na Netfliksie znalazł się już czwarty sezon produkcji. "Atypowy" zdobył 8.3 punktów na 10 w internetowej bazie IMDb.

8. "Szkoła dla elity" - 89 punktów

Na ósmym miejscu uplasował się hiszpański serial "Szkoła dla elity", który opowiada o konflikcie między uczniami prywatnej szkoły a trojgiem nowych nastolatków z klasy robotniczej, którzy trafiają do ekskluzywnej placówki. Dotychczas powstały cztery sezony serialu.  

Pierwsze zdjęcie Imeldy Staunton jako królowej Elżbiety w 'The Crown'"The Crown". Imelda Staunton jako królowa. Jest pierwsze zdjęcie z 5. sezonu

7. "Pokémon Journeys" - 101 punktów

"Pokémon Journeys" to japoński serial animowany, którego głównymi bohaterami są trener Ash i jego nowy przyjaciel Goh. Razem biorą udział w badaniach profesora Cerise’a, przemierzają świat i zdobywają co raz więcej informacji na temat Pokémonów. 

6. "Psi patrol" - 121 punktów

Podobnie jak w ubiegłym miesiącu, popularny serial animowany dla dzieci "Psi Patrol" znalazł się w dziesiątce najchętniej oglądanych na Netfliksie. Produkcja opowiada o przygodach sześciu szczeniaków i 10-latka, którzy prowadzą misje ratunkowe. Dotychczas wyprodukowano cztery sezony serialu.  

5. "Jeszcze nigdy..." - 129 punktów 

Na piątym miejscu znalazł się amerykański serial dla nastolatków "Jeszcze nigdy…". Na Netfliksie pojawił się drugi sezon produkcji o nastoletniej Amerykance o indyjskich korzeniach, która próbuje stać się bardziej popularna. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem, a wiele rzeczy utrudnia jej osiągnięcie celu.  

Chyłka - Kasacja''Chyłka'' sezon 5 - fani czekają na kolejną odsłonę przygód mecenas Joanny Chyłki

4. "Virgin River" - 140 punktów

"Chcąc zacząć od nowa, pogrążona w żałobie pielęgniarka przenosi się z Los Angeles do miasteczka na północy Kalifornii i jest zaskoczona tym, co - i kogo - tam widzi" - czytamy w opisie serialu "Virgin River", którego trzeci sezon właśnie pojawił się na platformie streamingowej. Amerykańska produkcja cieszyła się w lipcu dużą popularnością wśród polskich użytkowników serwisu i uplasowała się na czwartym miejscu.   

3. "The Good Doctor" - 156 punktów 

Na podium znalazł się serial o młodym utalentowanym lekarzu ze spektrum autyzmu i zespołem sawanta, który otrzymuje posadę w prestiżowym szpitalu. W lipcu na Netfliksie pojawił się długo wyczekiwany przez fanów trzeci sezon produkcji. 

2. "Rojst '97" - 219 punktów

Drugą najchętniej oglądaną produkcją na Netfliksie w ubiegłym miesiącu był polski serial "Rojst '97". Akcja drugiego sezonu serialu rozgrywa się w 1997 roku podczas powodzi stulecia. Wówczas w lesie pojawiają się zwłoki, a dochodzenie ujawnia coraz więcej wątków korupcji, przekrętów z lat 90. i długo skrywanych tajemnic z czasów II wojny światowej - informuje Netflix. W rolach głównych zagrali: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn.

1. "Sex/Life" - 237 punkty

Najchętniej oglądanym przez polskich użytkowników Netfliksa serialem okazał się "Sex/Life", nazywany amerykańską odpowiedzią na film "365 dni". Jak informuje Netflix - "Sex/Life" to "historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i... jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie".

Więcej o: