"New Amsterdam" - 4 sezon. Będzie nowa postać w serialu

Michelle Forbes dołącza do obsady serialu "New Amsterdam". Niezwykle popularna produkcja, którą w Polsce pokazują Netflix i FOX, w czwartym sezonie powita nową panią doktor. Co o niej wiemy?

Doktor Veronica Fuentes ma być spokojna, opanowana i nieustraszona, a jej zadaniem ma być "naprawienie" upadającego szpitala. Aktorkę, która zagra tę rolę, serialowi widzowie mogą pamiętać m.in. z "True Blood - Czysta krew" lub "The Killing".

Warto zauważyć, że także w trzeciej serii do obsady dołączyła nowa postać - Frances Turner zagrała doktor Lyn Malvo, nową kierowniczkę oddziału położniczego. Duża część akcji rozgrywa się w momencie, gdy szaleje epidemia - odcinki powstały zanim rozprzestrzenił się na świecie koronawirus. Ten zbieg okoliczności sprawił jednak, że trzeci sezon został opóźniony. Widzowie w Stanach już go jednak obejrzeli.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam" - kiedy 4 sezon?

Wiadomo już, że serial "New Amsterdam" w Stanach Zjednoczonych wraca z odcinkami czwartej serii 21 września. W USA emituje je stacja NBC. W Polsce na razie czekamy na premierę trzeciej serii. Zarówno Netflix jak i kanał FOX pokazują pierwsze dwa sezony.

Scenariusz "New Amsterdam" zainspirowała książka "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital", której autorem jest Eric Manheimer. Głównym bohaterem jest doktor Max Goodwin, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w USA. Jego ulubionym pytaniem, które często zadaje i pacjentom, i pracownikom szpitala, jest "Jak mogę pomóc?". Gra go Ryan Eggold.

Wśród aktorów występujących w produkcji są także m.in. Jocko Sims - dr Floyd Reynolds, Freema Agyeman - dr Helen Sharpe, Tyler Labine - dr Iggy Frome oraz Janet Montgomery - dr Lauren Bloom.

Więcej o: