Netflix zmienia ceny pakietów w Polsce. Niektórzy zapłacą więcej, inni mniej

5 sierpnia Netflix aktualizuje w Polsce ceny subskrypcji. Użytkownicy serwisu mogą spodziewać się - w zależności od wybranej opcji - od 15-proc. obniżki do 15-proc. podwyżki.

Ile teraz Polacy mają zapłacić za dostęp do oferty serwisu? Pakiet podstawowy ma być o 15 proc. tańszy - cena zmieni się z 34 zł na 29 zł), natomiast pakiet Premium podrożeje o 15 proc. (z 52 zł do 60 zł). Pakiet standardowy pozostanie bez zmian. Informację portalowi przekazało biuro prasowe Netfliksa w Polsce.

Kit Harington jako Jon Snow w serialu 'Gra o tron'Jon Snow wyglądał w "Grze o tron" na zagubionego. Opowiedział o załamaniu

Netflix zmienia ceny pakietów - nowi klienci już zobaczą różnicę

Zmiany cen pakietów zostaną wdrożone w ciągu najbliższych kilku tygodni dla kont wszystkich obecnych członków w zależności od daty rozliczenia ich cyklu, a dla wszystkich nowych członków natychmiast.

Netflix to platforma streamingowa, z której korzysta ponad 209 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. W 2018 roku w ofercie pojawił się pierwszy polski serial wyprodukowany przez i specjalnie dla Netfliksa - "1983" z Robertem Więckiewiczem i Maciejem Musiałowskim w rolach głównych. W ostatnich kilkunastu miesiącach produkcji z naszego kraju pojawia się dużo więcej. W marcu tego roku ogłosił właśnie produkcję czterech nowych polskich seriali oryginalnych oraz zapowiedział premiery pięciu filmów, w tym "Hiacynta" Piotra Domalewskiego.

Zobacz wideo 1983 - oficjalny zwiastun

Serial 'Lucyfer'"Lucyfer" Netfliksa. Czeka nas skok czasowy w serialu. Jak duży?

W tym momencie można oglądać m.in. ekranizację powieści Harlana Cobena "W głębi lasu" z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską, "Sexify" z Aleksandrą Skrabą, Marią Sobocińską oraz Sandrą Drzymalską w obsadzie czy "Rojst'97" z Magdaleną Różczką, Łukaszem Simlatem, Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem. W zeszłym roku zadebiutowały także pierwsze odcinki animowanego serialu "Kajko i Kokosz", którego scenariusz powstał na podstawie komiksu Janusza Christy.

Więcej o: