"The Crown". Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany. Pierwsze zdjęcia z planu

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych fabularnych produkcji Netflixa, która nieustanie wzbudza zainteresowanie fanów. Premiera 5. sezonu nastąpi prawdopodobnie w 2022 r., ale już teraz możemy spojrzeć za kulisy produkcji. Do sieci trafiły nieoficjalne zdjęcia z planu "The Crown" pokazujące Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

Pod koniec lipca fani "The Crown" mogli zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie Imeldy Staunton w roli Elżbiety II. Aktorka znana z serii o Harrym Potterze zastąpi w 5. sezonie Olivię Colman, która dotychczas odtwarzała rolę brytyjskiej monarchini. Teraz na fanów czeka kolejna niespodzianka. Tym razem w postaci nieoficjalnych zdjęć z planu "The Crown". 

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

"The Crown". Elizabeth Debicki jako księżna Diana. Opublikowano pierwsze zdjęcia z planu

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie możemy zobaczyć Elizabeth Debicki. Aktorka w najnowszym sezonie "The Crown" wcieli się w rolę Księżnej Diany w wieku 30 lat. Elizabeth Debicki to aktorka polskiego pochodzenia. Wcześniej mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Kryptonim U.N.C.L.E.", "Wielki Gatsby" i "Tenet". 

 
 

Obsada "The Crown" zmienia się co dwa sezony. W zamyśle twórców serialu ma to w naturalny sposób oddać wrażenie upływającego czasu. W piątym sezonie serialu Netflixa w roli księcia Filipa zobaczymy Jonathana Pryce'a, księcia Karola zagra Dominic West, w księżniczkę Małgorzatę wcieli się Lesley Manville, Camillę Parker-Bowles zagra Olivia Williams, a premiera Johna Majora - Johnny Lee Miller. 

"The Crown" sezon 5 - kiedy premiera?

Zdjęcia do piątego sezonu "The Crown" rozpoczęły się w czerwcu bieżącego roku. Data premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale można się spodziewać, że będzie miała miejsce w 2022 r. Nowa odsłona serialu skupi się na dziejach brytyjskiej rodziny królewskiej w latach 90. XX w. To właśnie w tej dekadzie śmierć w wyniku wypadku samochodowego poniosła księżna Diana. 

W połowie lipca dowiedzieliśmy się, że czwarty sezon "The Crown" został nominowany do 24 nagród Emmy. "The Crown" wraz z "The Mandalorian" zdobył największą ilość nominacji w tym roku. Serial powalczy o nagrody m.in. w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepszy aktor drugoplanowy oraz najlepszy serial dramatyczny. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 19 września 2021 r.  

<<Reklama>> Ebooki o serialu The Crown dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: