"Lucyfer" sezon 6 - kiedy czeka nas kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa?

"Lucyfer" sezon 6 - kto spośród fanów jednego z najbardziej oczekiwanych seriali Netflixa nie chciałby poznać dalszych losów pewnego charyzmatycznego diabła? Sprawdź koniecznie, na kiedy platforma zaplanowała premierę najnowszych odcinków i zobacz, czego możesz się po nich spodziewać!

"Lucyfer" sezon 6 – kiedy premiera?

"Lucyfer" sezon 6 – kiedy premiera najnowszej odsłony serialu? Według oficjalnych źródeł, nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix już 10 września. Jeśli więc wciąż nie dokończyłeś oglądania tych, które zostały udostępnione do tej pory, najwyższy czas, aby nadrobić zaległości.

"Lucyfer" – obsada serialu

Szkoda byłoby przegapić powrót tak intrygującej produkcji Netfliksa, jak "Lucyfer". Obsada w szóstym sezonie nie zmieni się za bardzo w stosunku do wcześniejszych odsłon serialu. Choć pojawi się kilka nowych postaci i prawdopodobnie powróci też Kevin Alejandro w roli Daniela Espinozy, większość kreacji aktorskich pozostanie bez zmian. Będziemy więc mieli okazję oglądać Lauren German jako detektyw Chloe Decker, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen Smith, D.B. Woodside’a jako Amenadiela, Rachael Harris jako doktor Lindę Martin oraz Aimee Garcię jako Ellę Lopez. I, obowiązkowo, w roli Lucyfera Morningstara, zobaczymy oczywiście Toma Ellisa.

Zobacz też: Najlepsze seriale oryginalne Netflixa - te historie warto poznać

Serial "Lucyfer" – czego można się spodziewać po najnowszym sezonie?

Serial "Lucyfer" od pięciu sezonów zebrał wokół siebie grono wiernych fanów. Nic dziwnego – kto nie chciałby poznać losów zbuntowanego diabła, który ma już dość piekła i postanawia wybrać się… na wakacje? Wyjątkowo przyziemne wakacje, bo w samym sercu Los Angeles, pośród zwykłych śmiertelników, jak dotąd rzadko wzbudzających jego zainteresowanie. Barwne postaci, nieoczekiwane wydarzenia i specyficzny humor, to tylko niektóre z powodów ogromnej popularności tego serialu. Z tym większym smutkiem widzowie przyjęli informację o tym, jakoby szósty sezon miał być tym ostatnim, finałowym. I choć wiele osób ma nadzieję, że ostatecznie powstanie coś jeszcze, twórcy stanowczo zaprzeczają, jakoby w przyszłości miał się pojawić "Lucyfer" 7.

Czego można się spodziewać po nadchodzącym, szóstym sezonie serialu? Jak wspominają osoby odpowiedzialne za obecny kształt produkcji, ma to być historia o nieco bardziej kameralnym charakterze (wynika to między innymi z pracy w warunkach, jakie stworzyła pandemia koronawirusa). Będzie jednak mniej skupiania się na akcji, a zdecydowanie bardziej na emocjach poszczególnych bohaterów. Wszystko rozpocznie się nieznacznym przeskokiem czasowym, a w relacji pary głównych postaci zajdą poważne zmiany. A jak sam Lucyfer poradzi sobie z nową rolą, w którą ma się wcielić? Na odpowiedź pozostaje czekać do 10 września.

Zobacz też: Fajny serial - Netflix. Pięć propozycji, które nie pozwolą Ci oderwać się od ekranu

"Lucyfer" Netflix: lista odcinków szóstego sezonu

Jak będzie się prezentować szósty sezon serialu "Lucyfer"? Netflix udostępni go nam we wrześniu, znane są już jednak tytuły dziesięciu odcinków, z których ma się składać ta część historii upadłego anioła:

  • 1 odcinek: Nothing Ever Changes Around Here
  • 2 odcinek: Buckets of Baggage
  • 3 odcinek: Yabba Dabba Do Me
  • 4 odcinek: Pin the Tail on the Baddie
  • 5 odcinek: The Murder of Lucifer Morningstar
  • 6 odcinek: A Lot Dirtier Than That
  • 7 odcinek: My Best Fiend
  • 8 odcinek: Save the Devil, Save the World
  • 9 odcinek: Goodbye, Lucifer
  • 10 odcinek: Partners ‘Til the End.

Zobacz też: ''Rick i Morty'' - sezon 5. Ile przyjdzie nam na czekać na ostatnie odcinki serii?

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst" [Popkultura]
Więcej o: